2726

خاله سارای عزیز من میخوام این دوره دارو شیمیایی و کامل بذارم کنار شنیدم بذر کتون معجزه میکنه واسه کسایی که تنبلی دارن روش استفاده اش هم بذر نیم کوب میکنی و هر صبح با ابجوش و عسل مخلوط میکنی و میخوری 

دختر عمم بعد دوستل درمان های جور واجور اینجوری باردار شد همیشه بهم توصیه میکنه میخوام این ماه امتحان کنم شما هم امتحان کن ضرر نداره

خدایا شکرت 🙏
خاله سارای عزیز من میخوام این دوره دارو شیمیایی و کامل بذارم کنار شنیدم بذر کتون معجزه میکنه واسه کس ...

والا من استفاده كردم يك ماه ولي وقتتي به دكتر گفتم خيلي دعوام كرد و گفت شديدا كيست سينه مياره و اصلا تو اين سن نبايد خورد

سلام فواره قشنگ رویاهای مامان و بابا من هر شب وهر روز در انتظار دیدن روی ماه تو هستم که حتی نمی دانم که جورابت آبیست یا صورتی نمی دانیکه چقدر بیتاب در آغوش گرفتن میوه  عشقم...نمیدانی چقدر میخواهمت انقدر که هرخواستنی برایم تمام شده و تو شده ای سر آغاز تمام ارزوهایم انگار تو پلی هستی میان من و ارزوهایم تو باشی به همه ارزوهایم خواهم رسید ..یکی یه دونه باغچه قلبم میدانی اگر بیای تمام ثمره عمرمان را به پایت خواهیم ریخت نکند نمیدانی مادر چقدر چشم انتظار توست اگر خدا را دیدی بگو مادر است دیگر دل دارد..چقد باید چشم انتظار جوانه زدنت باشم چقدر باید در انتظار تکان هایت در دلم باشم چقد باید منتظر شنیدن صدای قلب مهربونت باشم ...کاش این انتظار به سر آید و تو بیای تو بیایی جان مادر.هرچقدر باشد این انتظار به جان خواهم خرید چون میدانم شیرین ترین خواهی بود .مراقب دلت باش از همین حالا تا آخر دنیا سفیدو پاک بمونه .اونی که از الان تا خدا نگرانته( مامان).."ﺧﺪﺍی"ﻣﻦ ... ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺎﺷﺪ... می ﮔﻮیند بزﺭﮔﺘﺮﻳﻦ ﺷﮑﺴﺖ، ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺍﺳﺖ ... ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺷﮑﺴﺖ ﻧﺨﻮﺭﻡ ... ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ"ﻗﺎضی ﺍﻟﺤﺎﺟﺎﺕ"می ﺧﻮﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﻫﻤﻪ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﻧﺎﺩﻳﺪﻩ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ "ﺍﺭﺣﻢ ﺍﻟﺮﺣﻤﻴﻦ"می ﺩﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﺳﺨﺖ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ... ﺗﻮ ﻫﻤﺎﻥ"خدایی"... ﺍﻣﺎ ﻣﻦ... ﻣﮕﺬﺍﺭ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺑﺮﻭﻡ... ﻣﻦ ﺍﻣﻴﺪﻡ ﺑﻪ ﺗﻮﺳﺖ... ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ... "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮب)..... تا آرام گیرد این قلب نا آرام من..... "خدای من".... به حضورت، به نگاهت، به یاریت نیازمندم..... سال هاست به این نتیجه رسیده ام که " تو " آن مشترک مورد نظری هستی که همیشه در دسترسی. اِلٰهي وَ رَبّي مَنْ لي غَیْرُکَ🙏🏼🙏🏼🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستي ميگم استخر بري شنا كني نه اينكه ماهي بشي تو اب با سرعت راه بري و درجا بزني كه به زير شكمت فشار بياد

سلام فواره قشنگ رویاهای مامان و بابا من هر شب وهر روز در انتظار دیدن روی ماه تو هستم که حتی نمی دانم که جورابت آبیست یا صورتی نمی دانیکه چقدر بیتاب در آغوش گرفتن میوه  عشقم...نمیدانی چقدر میخواهمت انقدر که هرخواستنی برایم تمام شده و تو شده ای سر آغاز تمام ارزوهایم انگار تو پلی هستی میان من و ارزوهایم تو باشی به همه ارزوهایم خواهم رسید ..یکی یه دونه باغچه قلبم میدانی اگر بیای تمام ثمره عمرمان را به پایت خواهیم ریخت نکند نمیدانی مادر چقدر چشم انتظار توست اگر خدا را دیدی بگو مادر است دیگر دل دارد..چقد باید چشم انتظار جوانه زدنت باشم چقدر باید در انتظار تکان هایت در دلم باشم چقد باید منتظر شنیدن صدای قلب مهربونت باشم ...کاش این انتظار به سر آید و تو بیای تو بیایی جان مادر.هرچقدر باشد این انتظار به جان خواهم خرید چون میدانم شیرین ترین خواهی بود .مراقب دلت باش از همین حالا تا آخر دنیا سفیدو پاک بمونه .اونی که از الان تا خدا نگرانته( مامان).."ﺧﺪﺍی"ﻣﻦ ... ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺎﺷﺪ... می ﮔﻮیند بزﺭﮔﺘﺮﻳﻦ ﺷﮑﺴﺖ، ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﺍﻳﻤﺎﻥ ﺍﺳﺖ ... ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺷﮑﺴﺖ ﻧﺨﻮﺭﻡ ... ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ"ﻗﺎضی ﺍﻟﺤﺎﺟﺎﺕ"می ﺧﻮﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﻫﻤﻪ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﻫﺎﻳﻢ ﺭﺍ ﻧﺎﺩﻳﺪﻩ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺭﺍ "ﺍﺭﺣﻢ ﺍﻟﺮﺣﻤﻴﻦ"می ﺩﺍﻧﻢ، حتی ﺍﮔﺮ ﺳﺨﺖ ﺑﮕﻴﺮی... ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ... ﺗﻮ ﻫﻤﺎﻥ"خدایی"... ﺍﻣﺎ ﻣﻦ... ﻣﮕﺬﺍﺭ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺑﺮﻭﻡ... ﻣﻦ ﺍﻣﻴﺪﻡ ﺑﻪ ﺗﻮﺳﺖ... ﺑﺮﺍی ﺩﻟﻢ "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ... "ﺍﻣﻦ ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍﻥ ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳﻦ (ﻣﻀﻄﺮب)..... تا آرام گیرد این قلب نا آرام من..... "خدای من".... به حضورت، به نگاهت، به یاریت نیازمندم..... سال هاست به این نتیجه رسیده ام که " تو " آن مشترک مورد نظری هستی که همیشه در دسترسی. اِلٰهي وَ رَبّي مَنْ لي غَیْرُکَ🙏🏼🙏🏼🙏🏼
والا من استفاده كردم يك ماه ولي وقتتي به دكتر گفتم خيلي دعوام كرد و گفت شديدا كيست سينه مياره و اصلا ...

وای راست میگی😲پس نمیخورم 

اصلا ول کنا هر وقت خدا خواست این بارداری هم اتفاق می افته 😫اگه به ماها باشه که میاییم ابرو رو درست کنیم میزنیم چشمم گور میکنیم والله😐😜😜

خدایا شکرت 🙏
2728
وای راست میگی😲پس نمیخورم  اصلا ول کنا هر وقت خدا خواست این بارداری هم اتفاق می افته 😫اگه به ...

دقيقا منم گفتم تخمدانو درست كنم ممه رو بتركونم ول كن هر چه شد شدددد

نه نگرفتم 😣🙁 عکس رنگی چه جوریه درد داره😶

من خودم تازه می خوام این ماه عکس رنگی انجام بدم .آخه وقتی تا یک سال نمیشه دکترا عکس رنگی میدن که اگه لوله ها بسته باشه یا پیچ خوردگی داشته باشه یا حتی یک گرفتگی کوچیک کمک به تشخیص میکنه و همون ماده ای که وارد میکنن برا عکس گرفتن باعث باز شدن گرفتگی های کوچیک میشه و اینکه کلی مشکلات که تو رحمه از تو عکس رنگی میشه تشخیص داد.من الان 8 ماه تمام شده که اقدام دکترم برام عکس رنگی نوشت البته گفت میتونی سه ماه دیگه صبر کنی والان انجام بدی هیلی بهتر تا الان فقط به قرص میداد حتی یک دونه آمپول هم نداد 

خدا «رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوَارِثِینَ»خدایا خودت دادی خودتم مواظبشون  باش(یازهرا.س.)(یازینب.س.)👶
من خودم تازه می خوام این ماه عکس رنگی انجام بدم .آخه وقتی تا یک سال نمیشه دکترا عکس رنگی میدن که اگه ...

شرایط خاصی داره عکس رنگی گرفتن مثلا چندروزنزدیکی نداشته باشی و یا چند روز بعد پری باید رفت 🤔🤔

خدایا شکرت 🙏
شرایط خاصی داره عکس رنگی گرفتن مثلا چندروزنزدیکی نداشته باشی و یا چند روز بعد پری باید رفت 🤔🤔

2 روز بعد اتمام پری بهترین زمان برای گرفتنش .نباید قبلش نزدیکی هم داشته باشی .میگن یکم هم درد داره اما مثل پری هست .ولی قبلش مسکن و شیاف اینا میدن که دردشو احساس نکنی .من خودم هفته دیگه باید انجام بدم

خدا «رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوَارِثِینَ»خدایا خودت دادی خودتم مواظبشون  باش(یازهرا.س.)(یازینب.س.)👶
2 روز بعد اتمام پری بهترین زمان برای گرفتنش .نباید قبلش نزدیکی هم داشته باشی .میگن یکم هم درد داره ا ...

انشاالله که انجام بدی و مشکلی نباشه 

هفته دیگه میایی از تجربت بگی 🤗🤗

خدایا شکرت 🙏
انشاالله که انجام بدی و مشکلی نباشه  هفته دیگه میایی از تجربت بگی 🤗🤗

انشاالله .باشه عزیزم

انشاالله که انجام بدی و مشکلی نباشه  هفته دیگه میایی از تجربت بگی 🤗🤗

من خرداد عکس رنگی گرفتم وتیر ماه باردارشدم دردش وقتی اون ماده حاجب رو میزنن زیاده وبعدشم من تا دو روز خمیده راه میرفتم البته من تحمل دردم پایینه اینم بگم من لوله هام باز بود 

بله ۱۰ روز پری بهترین موقعس برای عکس رنگی  ۳ روز قبلش نزدیکی تعطیل 

استفاده از سوتین از دوروز فبلش ممنوع سینه ها نباید تحریک بشن 

قبلشم بهتون ازمایشگاه قرص ضد عفونت میده بخورین و بعدش 

اگه مسکن بخورین بهتره قبل عکس که دردو تسکین نیده من بادم رفت بخورم 

من خرداد عکس رنگی گرفتم وتیر ماه باردارشدم دردش وقتی اون ماده حاجب رو میزنن زیاده وبعدشم من تا دو رو ...

ممنون از اطلاعاتتون 

ببخشید شما چند وقت بود که منتظر بودید ومشکلتون فقط تنبلی تخمدان بود

خدایا شکرت 🙏
مهساجان عزیزم خوبی؟پارسا بهتره؟؟؟ میگم پارسای عزیز وزنش چقد بود بدنیا اومد؟ماههای اخر چی خوردی برای ...

خوبم فدات پارسا هم بهتره دیروز بعدازظهر مرخص شد و دیشب تا صبح تو خونه تو دستگاه بود که صبح برش داشتم و دبگه نذاشتم طفلی بچم مریض میشه😔

💖خوش اومدی پسرگلم💖خوش اومدی نفسِ مامان💖
2706