2733
2734
عنوان

تغییر لازمه زنده بودن

2345 بازدید | 178 پست

دوستان قدیم و جدید .. نی نی سایت جدید مبارک . . 

خیلی از دوستان به من در تلگرافخونه گفتن با نی نی سایت جدید مشکل دارند، اومدم تست کنم، من تونستم وارد بشم و از ظاهر نونوار سایت هم خوشم اومد . . . 

فونت خوشگل، رنگ های ملایم . . 

به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir

مسايل انتخاباتي و اجتماعي ممنوعه! 

ظاهرا خوبه

‎تو راه انقدر خوش میگذره که میرسم باحال نی ‎استراحت تو لیست کارام نی ‎نقطه ی شروع یه روزی بوده مقصدم ‎واینمیستم فعلاً پره مخزنم ‎صاف گردنم سر بالا رو به جلو مستقیم جهت ‎تا زندم راضی نمیشم هیچوقت درخواستم یک کلمست..بیشتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عمو پرویز مهربون   

نه صورتی نیست، قالب قبلی عالی تر بود عالیییییی عاشقش بودم   

الان کل بودنم تو نینی سایت فقط در روز 30 دقیقه هست اونم چک میکنم میرم اصلا دوسش نداریم   

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
2731

سلام خوش امدید. تاپیکتون قابل حذف نیست پستها بعد. یک مدت همین طور. 😂😂😂😂

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
2738

راستی حرف از. انتخابات نزدید. قطع دسترسی میشید. 😂😂😂

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘

سلام اقای زاهدخوش اومدین انصافاکجاش خوبه رنگش که کلا رو مخه ادم سردرد میگیره بروزرسانی خودکار نداره برا هر ارسال باید یه خواندمو تایید کرد!! تعداد پستا کم شده تاپیکامون پریده تاپیکم زدنی نمیشه تعطیل کرد پستامونو هم‌نمیتونیم پاک کنیم اسمامونم هشتگ و عدد بهشون اضافه شده! همون نی نی سایت قبلی بهتر بود

💕
سلام عمو پرویز مهربون   نه صورتی نیست، قالب قبلی عالی تر بود عالیییییی عاشقش بودم   الان کل بودنم تو نینی سایت فقط در روز 30 دقیقه هست اونم چک میکنم میرم اصلا دوسش نداریم

ای وای . . هنوز عادت نکردین؟

آخه ادم به هرحال عادت میکنه . . .همون قالب صورتی هم می دونید من چقدر فریاد شنیدم؟ :-)

سلام اقای زاهدخوش اومدین انصافاکجاش خوبه رنگش که کلا رو مخه ادم سردرد میگیره بروزرسانی خودکار نداره برا هر ارسال باید یه خواندمو تایید کرد!! تعداد پستا کم شده تاپیکامون پریده تاپیکم زدنی نمیشه تعطیل کرد پستامونو هم‌نمیتونیم پاک کنیم همون نی نی سایت قبلی بهتر بود

همه اینها یی که نوشتین درست . . قرار نیست مگه اصلاح بشه؟
امکانات سایت که نباید کم بشه . . 

2706