2737
2734
عنوان

هفته ی ۳۴ هستم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1500 بازدید | 41 پست

سلام منم هفته نوزده هستم ،دکترم گفت سرویکس لب مرزه ویکی دوروز دیگه باید برم سونو آنومالی بدم ،خداکنه همه چی خوب باشه،خیلی استرس دارم

دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم هفته نوزده هستم ،دکترم گفت سرویکس لب مرزه ویکی دوروز دیگه باید برم سونو آنومالی بدم ،خداکنه همه چی خوب باشه،خیلی استرس دارم

من هفته ۱۹ سرکلاژ شدم 

نترس بابا هیچی تیست 

همه چی عالیه 

2728

الهی آمین ،خیلی التماس دعا دارم ،تودعاهاتون منم یادکنید

دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍

نترس دوستم در نهایت سرکلاژ میشی و خیالت راحتتر میشه

منم سرکلاژم  هفتهء 14 عمل شدم با سرویکس 31

عمل راحتیه نگرانش نباش

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738
من هفته ۱۹ سرکلاژ شدم نترس بابا هیچی تیست همه چی عالیه

فاطمه جان این هفته ها مشکلی نداشتی؟

سرویکست چند بودکه عمل کردی؟بعدش کم نشده تا الان؟

استراحتت در چه حده؟

من 20 روز مطلقا خوابیدم مامانم اومد پیشم از بعدش که 

رفت دیگه روزا برای یه آشپزی ساده از جام پا میشم و بقیه

کارا با همسرمه از خونه هم غیر از برای تزریق پرولوتونم بیرون

نمیرم

همش میترسم میگم نکنه من به هفته های آخر نرسم😞

با توجه به سابقهء قبلیم

مرضی جون من فردا میرم تو هفته نوزده ،سرویکسم سه یا چهار هفته پیش ۳۱ بود ولی دکترم هنوز راضی به سرکلاژ نبود ،گفت باید ۲۸بشه تا سرکلاژ کنم،بعدم خودمم میترسم چون خطر هم داره ،خداخودش کمک کنه بااینهمه سختی به اینجا رسیدم 

مرضی جون من فردا میرم تو هفته نوزده ،سرویکسم سه یا چهار هفته پیش ۳۱ بود ولی دکترم هنوز راضی به سرکلاژ نبود ،گفت باید ۲۸بشه تا سرکلاژ کنم،بعدم خودمم میترسم چون خطر هم داره ،خداخودش کمک کنه بااینهمه سختی به اینجا رسیدم

عزیزم من قبلا سابقهء یه زایمان زودرس توی 22 هفته داشتم

انروز سرویکسم 35 بود و این اتفاق افتاد

برای همین دکترم گت به محض اینکه nt رو رفتی باید

سرکلاژ شی

منم تو nt سرویکسم 31 بود و دو هفته بعدشم عمل شدم 

هفتهء گذشته که آنومالی دادم همچنان 31 بود

خیالم یکم راحته بخاطر اینکه سرکلاژم

کلی بهت گفتم که از سرکلاژ نترسی 

منم خیلی میترسیدم اما بعدش دیدم هیچی نیست😁

فقط تا دو هفته بعدش باید مطلقا استراحت کنی همین

عزیزم من قبلا سابقهء یه زایمان زودرس توی 22 هفته داشتمانروز سرویکسم 35 بود و این اتفاق افتادبرای همین دکترم گت به محض اینکه nt رو رفتی بایدسرکلاژ شیمنم تو nt سرویکسم 31 بود و دو هفته بعدشم عمل شدم هفتهء گذشته که آنومالی دادم همچنان 31 بودخیالم یکم راحته بخاطر اینکه سرکلاژمکلی بهت گفتم که از سرکلاژ نترسی منم خیلی میترسیدم اما بعدش دیدم هیچی نیست😁فقط تا دو هفته بعدش باید مطلقا استراحت کنی همین  

مخ

انشاءالله سروقت زایمان کنی وخیالت راحت شه بحق این روزای عزیز 

سلام مرضی جونم اره عشقم خودمممیدونی در حالت عادی بو نداره ها ولی یک ترشح ابکی گاهی کم میاد بوی گندیدگی میده اون نگرانم میکنه

عفونت باكتريابي واژن داريد احتمالا 

منم عفونت ادراري دارم فقط ٢ ورق قرص سفيكسين دادن ولي دكتر من بلافاصله براي عفونت باكتريايه واژن هم نوشت دارو گفت آنتي بيوتيك كه تموم شد استفاده كن . واژيناله.

فكر كنم دليلش مصرف آنتي بيوتيك هست چون مصرف آنتي بيوتيك قارچ و باكتري واژن افزايش ميده 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
مخانشاءالله سروقت زایمان کنی وخیالت راحت شه بحق این روزای عزیز

آمین عزیزم

انشالله توام بخیر بگذرونی نگران نباش

2706