2726
عنوان

هفته ی ۳۴ هستم ....

1496 بازدید | 41 پست

سلام دوستان هفته ی ۳۴ هستم 

هفته ۳۲ متوجه شدم عفونت ادراری دارم 

۶ تا امپول جنتامایسین دکتر داد با قرصتیرو .......یادم نمیاد 

دو ورق بود کلا

حالا  الان دو روزه داروهام تموم شدن باز ببخشید ترشحاتم خیلی بوی بد میده

مگه میشه بعد اون همه انتی بیوتیک بازم وجود داشته باشه ؟؟؟؟؟؟

چهارشنبه وقت دکتر دارم 

به نظرتون میتونم فردا برم ازمایش کشت ادرار بدم بعد برم دکتر ؟؟؟؟؟ نشون میده ؟؟؟؟؟؟

هزارتا سوال در سرمه 

کیسه اب 😢

عزیزم عفونت ادراری با عفونت واژینال فرق میکنه 

اگر ترشحاتِ بد بو داری یعنی عفونتِ واژینال داری باید 

در اون خصوص آزمایش بدی و دارو مصرف کنی

کشت ادرار مربوط به عوفنتِ ادراریه

شما همون فاطمه ای که سرکلاژ کردی؟

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم عفونت ادراری با عفونت واژینال فرق میکنه اگر ترشحاتِ بد بو داری یعنی عفونتِ واژینال داری باید در اون خصوص آزمایش بدی و دارو مصرف کنیکشت ادرار مربوط به عوفنتِ ادراریهشما همون فاطمه ای که سرکلاژ کردی؟

سلام مرضی جونم 

اره عشقم خودمم

میدونی در حالت عادی بو نداره ها 

ولی یک ترشح ابکی گاهی کم میاد بوی گندیدگی میده 

اون نگرانم میکنه 

سلام مرضی جونم اره عشقم خودمممیدونی در حالت عادی بو نداره ها ولی یک ترشح ابکی گاهی کم میاد بوی گندیدگی میده اون نگرانم میکنه  

عزیزم خوبی؟؟؟نی نی خوبه؟؟؟مشکلِ دیگه ای غیر از این 

نداری که؟؟؟منم هفتهء 20 هستم اگه خدا قبول کنه😁

نترس گلم برو به دکترت بگو در خصوص عفونت واژینال برات

آزمایش و دارو میده

مگه مایعات نمیخوری؟

ماست و مایعات خیلی زیاد بخور در روز

لباس زیر هم نبوش

این هفته های اخر ادم جون به لب میشه

من بدترین روزای زندگیم هفته آخر بارداریم بود .به عمرم این همه استرس نداشتم.خدا خوب کنه دکترا و سونوگرافارو که چقد استرس به آدم میدن

یه نفس بیشتر فاصلمون نیست ........

سلام خانمی منم هفته ۳۱ هستم‌و عفونت ادراری داشتم‌ولی خیلی کم دارو مصرف کردم و باید مجدد ازمایش بدم ببینم‌رفع شده 

ولی من ترشحات بد بو ندارم احتمالا شما هر دو عفونت باهم دارید چون عفونت واژینال با عفونت ادرار به کلی فرق داره و باید هر دو جدا درمان بشه نگران نباش به دکتر حتما راجب ترشحاتت بگو چون احتمالا اون ازمایش دیده و فقط برای ادراری دارو داده واژینال فرق داره 

اعتقاد داشتن به خدا کافی نیست.. به خدا باید اعتماد داشت..

منم ترشح دارم ولی بد بو و اینا نیست و شیری رنگ و طبیعی اولش زیاد بود قرص مصرف کردم کمتر شد ولی بازم هست 

خانما شما ترشح دارید؟ من خارش و سوزش و اینا ندارم اصلا میدونم عفونت نیست ولی نمیدونم چرا ترشح دارم

اعتقاد داشتن به خدا کافی نیست.. به خدا باید اعتماد داشت..
سلام خانمی منم هفته ۳۱ هستم‌و عفونت ادراری داشتم‌ولی خیلی کم دارو مصرف کردم و باید مجدد ازمایش بدم ببینم‌رفع شده ولی من ترشحات بد بو ندارم احتمالا شما هر دو عفونت باهم دارید چون عفونت واژینال با عفونت ادرار به کلی فرق داره و باید هر دو جدا درمان بشه نگران نباش به دکتر حتما راجب ترشحاتت بگو چون احتمالا اون ازمایش دیده و فقط برای ادراری دارو داده واژینال فرق داره

ممنون از توضیحات قشنگت عزیزم 

ای خدا بگذره رها شیم از دست این عفونت و هیکل 

منم ترشح دارم ولی بد بو و اینا نیست و شیری رنگ و طبیعی اولش زیاد بود قرص مصرف کردم کمتر شد ولی بازم هست خانما شما ترشح دارید؟ من خارش و سوزش و اینا ندارم اصلا میدونم عفونت نیست ولی نمیدونم چرا ترشح دارم

ترشح کلا طبیعیه 

مال من زرد زرد زرد بود 

الان کمی بهتر شده 

ولی خیلی سخته 😢

اره الحمدالله خوبم شکر خدا شما چه طوری کلا سخته دیگه بارداری دیگه هر چی خدا بخواد انشاالله والا از اب خیلی بدم میاد ولی مجبورم دیگه شما چه خبر

خداروشکر من غیر از نکرانی برای دخترم مشکلِ دیگه ای ندارم

ببین عزیزم روزانه 8 لیوان آب باید بخوری

ماست روزی 1 تا 2 کاسه بخور

لباس زیر نپوش و و یه ژل بانوان بگیر هفته ای 2 یا 3 مرتبه

خودت رو باهاش بشور

به دکترت بکو برای ترشحاتت کمکت میکنه و این جیزایی که

گفتم رو اگر رعایت کنی احتمال عفونت خیلی خیلی میاد

پایین

بخاطر نی نی مجبوری آب بخوری مخصوصا اینکه باعث میشه

حجم کیسه آب همیشه ثابت بمونه

2706