2733
2734
عنوان

خواهشا اونایی که زایمان زودرس داشتن ی لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 26228 بازدید | 102 پست

سلام مامانای گل ,میخواستم بگم من الان هفته ۱۷ حامله گیم,مدتیه خیلی خیلی عصابم داغونه جوریه که رگ پشت گردنم درد بدی میگیره, 

به نظر شما استرس زیاد باعث زایمان زودرس بشه?

کسی بوده که استرس داشته وزایمان زود رس داشته?

سلام مامانای گل ,میخواستم بگم من الان هفته ۱۷ حامله گیم,مدتیه خیلی خیلی عصابم داغونه جوریه که رگ پشت ...

از نظر علمی استرس زیاد باعث زایمان زودرس میشه.بهتره ارامش داشته باشی اما نگران نباش

خدا جونم ممنون که بازم فرشته هامو بهم برگردوندی.خودت مراقبشون باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان  بنظرتون علایمم واسه زایمان زود رسه چند روز پیش یه انقباضه چند ثانیه ایی دردناک داشتم چن ...

خب رفتین دکتر ؟ چی شد؟ الان یک سال و نیم گذشته از زمانی ک این مطلبو نوشتین توروخدا بگین چی شد و دچار زایمان زودرس شدین یا نه؟ منم علائمم دقیقا مثل شماست 

و خدایی که به شدت کافیست😍
مینا جون شما خودت خواستی بین بارداریت فاصله باشه فکر کنم ۱۶ماه فاصله افتاده  اخه منم هفته۲۶ دخت ...

چرا کیسه آبتون پاره شد؟؟؟ دلدردداشتین یا اینکه طول سرویکستون مشکل داشت؟ علائمش چی بود ک متوجه پارگی شدین؟ ممنون میشم اگه جوابمو بدید

و خدایی که به شدت کافیست😍
2728
چرا کیسه آبتون پاره شد؟؟؟ دلدردداشتین یا اینکه طول سرویکستون مشکل داشت؟ علائمش چی بود ک متوجه پارگی ...

عزیزم من هیچ علائمی نداشتم هیچ مشکلی هم نداشتم فقط آخر شب اومدم دراز بکشم دیدم خیس شدم رفتم بیمارستان گفتن کیسه پاره شده علتش احتمالا عفونت بوده چون یکمی داشتم 

چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند 
ان شالله بعدی ولی خیلی مواظبت کن استراحت مطلق مطلق

مرسی الان دوقلوهام کنارم خوابیدن شکر خدا.

بازم خدا بهم دوقلو داد

مرسی الان دوقلوهام کنارم خوابیدن شکر خدا. بازم خدا بهم دوقلو داد

من خیلیییی خوشحال شدم ک خدای مهربون بازم بهتون دوقلو دادن و خداروشکر کنارتن انشالله خدا حفطشون کنه😘😍

پرواز کن آنگونه که میخواهی...
2738
من خیلیییی خوشحال شدم ک خدای مهربون بازم بهتون دوقلو دادن و خداروشکر کنارتن انشالله خدا حفطشون کنه😘 ...

خدا پسر نازتو حفظ کنه و بسلامتی بیاد بغلت