2737
2739
عنوان

خواهشا اونایی که زایمان زودرس داشتن ی لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 26231 بازدید | 102 پست
مث پریودی بود خون زلال و قرمزو دراخر لخته

مرسی گلم...انشالله این دسته گلت سالم و به موقع میاد بغلت

حلما جان؛دلبندم بند بند وجودت را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایت را دارد....تنت همیشه سلامت❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سه قلو باردارم بودم هفته بیستو دو شب زیر دلم درد کرد صبح رغتم دکتر معاینم کرد گفت رحمت دوسانت باز شده و بعدش با وحشتناک ترین درد و خونریزی طبیعی یه قلوهارو دنیا اوردم دکترم میگفت چون سه قلوهسی سرکلاژ برات فایده نداره خیلی ضربه روحی بدی خوردم و بچهارو از دست دادم الان برای حاملگی بعدی خیلی میترسم دکترم میگفت بعدیتم اگر دوقلو یا سه قلوباشه سرکلاژت نمیکنم چون فایده نداره اگر درد زایمان بگیری باید بازش کنم. خیلی میترسم چون خیلی زجر کشبدم 

سه قلوهام و تو 21 هفتگی از دست دادم برام دعاکنید بارداری بعدی مشکلی برام پیش نیاد توکل به خدا🙏🙏🙏
 من سه قلو باردارم بودم هفته بیستو دو شب زیر دلم درد کرد صبح رغتم دکتر معاینم کرد گفت رحمت دوسا ...

الکی میگن من بازم دوقلو باردار شدم.هفته ۲۱ دهانه رحمم باز شد و اورژانسی سرکلاژ شدم و هفته ۳۸ زایمان کردم.

البته من هر روز شیاف سیکلوژست زدم و هر هفته امپول پرولوتون و استراحت مطلق بودم.

نگران نباش دکترتو عوض کن و حتما سرکلاژ کن جواب میده.اول خدا و بعدش برا منو دکترم سر سزارینم  گفت سرکلاژ نگه داشته بوده فقط وکلی فشار روش بود.

خدا جونم ممنون که بازم فرشته هامو بهم برگردوندی.خودت مراقبشون باش
2728

جدی میگی مینا جان امیدوار شدم یکم انقدر میترسم که هرشب کابوس میبینم همش میگم فکر نکنم دیگه موفق بشم بچه بیارم باز حتما زایمان زودرس میکنم  دکترم خوب نبود شاید اگر خوب بود الان سه قلوهامو داشتم

سه قلوهام و تو 21 هفتگی از دست دادم برام دعاکنید بارداری بعدی مشکلی برام پیش نیاد توکل به خدا🙏🙏🙏

خدا از دکترو بیمارستان شهر من نگذره من وقتی زبر دلم درد گرفت رفتم دکتر گفت برو بیمارستان بستری شی بهت دارو ضد سقط بزنن رفتم بیمارستان دکترم که دیگه محل نزاشت بیمارستانم یک دکتری معاینم کرد بعدم یکی دیگه بعد معاینه افتادم رو خونریزی بعدم گفتن واییا تا دکترسونو بیاد  سونو بشی اگر بچها سالم بودم دارو بدیم نزدیک سه ساعت من با خونریزی رو صندلی نشستم منتظر دکتر سونو بعد که دکتر سونو اومد گفت بچهات ستاش سالمن دیگه بهم دارو زدن ولی دیگه فایده نداشت اولیش افتاد بعدم سوزن فشار زدن اون دوتا هم افتادن بعدم که بچها با دردو خونریزی وحشتناک میفتادن همینطور اویزون من دسوپامیزدن هیچ کس نبود هرچی صداشون میزدم یکیشون نمیومد منم روزمین غرق خون خیلی زجر کشیدم خیلی

مینا جان شما چقد فاصله بین بارداری بعدیت تا قبلی بود

من تیر ۹۵ دوقلوهامو از دست دادم. ابان ۹۶ باردار شدم و تیر ۹۷ باز دوقلوهام برگشتن.توکل کن بخدا نترس.

منم خیلی نگران بودم ولی واقعا بخدا سپرده بودم

2738
خدا از دکترو بیمارستان شهر من نگذره من وقتی زبر دلم درد گرفت رفتم دکتر گفت برو بیمارستان بستری شی به ...

دکتر باوجدان پیدا کن.

دکتر باوجدان پیدا کن.

.مینا جان سر کلاژ درد داره چجوریه؟ موقع در اوردنش چی و موقع سزارین سوند وصل کردی؟ درد داشت؟

.مینا جان سر کلاژ درد داره چجوریه؟ موقع در اوردنش چی و موقع سزارین سوند وصل کردی؟ درد داشت؟

نه سرکلاژ درد نداره برا منو سر سزارین باز کرد.سوند ی کم اذیت میکنه دیگه

مینا جون شما خودت خواستی بین بارداریت فاصله باشه فکر کنم ۱۶ماه فاصله افتاده  اخه منم هفته۲۶ دخترمو به خاطر پارگی کیسه آب از دست دادم اول خرداد ؛حالا آبان میخوام بازم برم اقدام منم ناباروری داشتم و سزارین شدم 

چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند 
مینا جون شما خودت خواستی بین بارداریت فاصله باشه فکر کنم ۱۶ماه فاصله افتاده  اخه منم هفته۲۶ دخت ...

دکتر گفت ۸ ماه فاصله بده.من شرایطش جور نشد بعد ۸ ماه اقدام کنم.

از درد بخیه ها و دوران حاملگی بعدی یکم میترسم .میترسم مشکلی پیش بیاد اگه تجربه ای دارین به من بگین&n ...

من اصلا هیچ دردی نداشتم بخاطر سزارینم.سزارین دومم خیلی خوب بود حتی دردش و سرپا شدنم زودتر از اولی بود.

2706