2410
2553
عنوان

لک لکی در کار نیست!!

| مشاهده متن کامل بحث + 5240 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

Molavy یا Satias یا محمدصادق گرامی،سلاماصلا نمیپسندم جواب کسی رو بدم که برای اثبات صحبتهاش چندتا کاربری مختلف درست میکنه و میاد پست میذاره. شما چرا با همون کاربری محمدصادق نیومدی پاسخگو باشی؟ اگر پسوردتون فراموشتون شده مساله ای نیست ولی امیدوارم مسأله کاری نباشه و احساس وظیفه دینی هم نکرده باشی برادر پاسدار من یا خواهر دلسوز نظامم.خب حالا برگردیم سر مسأله مورد بحث هر چند اصلا قابل اعتماد نیستی ومنم هنوز نفهمیدم چرا با چندتا کاربری اومدی مثلا میخوای بگی چند نفر به یه نفرین وقتی حق خودش فریاد میزنه؟!! ببین آقا یا خانم!! اینجا اصلا مساله تفاوت سند یا بیانیه مطرح نیست مساله یک بحث بین المللیه یک متن مشترک که نوشته شده تا کشورهای ضعیف از نظر فرهنگی بتوانند در سطح بین المللی رشد کنند و ایران هم مشارکت میکنه چون از صدقه سر برجام الآن  یک کشور قدرتمند منطقه به حساب میاد و توانایی ساپورت کشورهای همسایه رو داره. (برای این قسمت مراجعه کنید به مقدمه خود سند) ما تنها کشوری نیستیم که انتظار داریم تمام برنامه های این سند مطابق با خواست و سلیقه ما باشه و همین طور قرار نیست جزیزه وار زندگی کنیم که بگیم مسایل بین المللی به ما ربطی نداره. این سند تابستون سال 95 در ایران ترجمه و مطرح شد و در سپتامبر سال 2015 اعلام شده بود(یعنی حدودا دو سال پیش) کسی اون موقع صداش درنیومد که ضد دینیه و چه و چه. چی شد دم انتخابات یادشون افتاد؟ برجام اگر بُرد نبود که بیماران خسته و رنجور ما از تحریم و بی دارویی همگی تلف شده بودند. چرا چشماتونو بستین؟ چرا اینقدر بی انصاف و حق شکنید؟ به خدا اینا رو باید اون دنیا جواب بدید اگر شمایی که خودتو پاسدار میدونی و مدافع اسلام و حق و راستی و درستی نتونی جواب بدی از بقیه چه انتظار میره؟ میگن این سند گفته برابری زن و مرد و محل اشکاله! آقا برادر من، خواهر پاسدارم برو بخون چی نوشته به خدا انگلیسی قوی نمیخواد این قدر دهن بین نباشین بازیچه نشیدبرابری زن و مرد با برابری "حقوق" زن و مرد دو تاچیزه یکی نیست!!! اسلام گفت زن و مرد نزد خدا برابرند همه دینها اینو میگن. مگر شما از وضع ازدواجهای مسخره و سنتی و در فقر فرهنگی آفریقایی خبر داری؟ مگر دیدی که دختر زیر نه سال یمنی و افغان رو پدرش چه طور میفروشه دیگه نمیشه اسمش رو گذاشت ازدواج؟ مگه دیدی چه طور زن هنوز برای بعضی از کشورهایی که دولت قبل به روابط با اونها افتخار میکرد مثل بورکینافاسو. گامبیا .موریتانی. اوگاندا و اکوادور و سایر قحطی زده های آفریقایی جنس دومه و بی اهمیت؟ این سند، برابری زن و مرد در حق برخورداری از ابتدایی ترین حقوق مثل آب و غذا تا آموزش و آرامش رو به ارمغان آورده. من که خوندم گفتم دست مریزاد مسلمون نوشته گفتم که یاد دعوت حضرت محمد ص به دین اسلام افتادم. اون وقت ببین یه عده چه طور دستمایه کردن این سند رو! شما آقای عزیز از روی خود سند اهداف شومش رو نشون بده این حرفت یعنی چی اصلا؟ "در این رابطه همانند برجام اگر بخواهیم به روح! یا حتی جسم بندهای کلی و بسیط اون عمل کنیماونوقت مجبوریم همون راهی رو در عمل بریم که کتاب لک لک ها رفته"!چرا اینقدر قدر نشناسید اون وقت میگیم علی ع چرا غریب بود؟ ندیدی ایران منزوی شده بود؟ قبل از برجام چی داشتیم که الآن نداریم؟ مریض نداشتی که بکشی درد مریضا رو. خارج از کشور محصّل نبودی که درد حقارت رو بفهمی. پدرت کارخونه نداشت که ورشکست بشه و... شما حقوق بگیر دولت اگر بوده باشی اینا رو حس نکردی ولی ما فهمیدیم...چرا با ملت بازی میکنید؟ یه کم فکر کنید اینا حق الناسه خدا نمیگذره از این همه. حرف ناحق و بی انصافی زیاده بخوام بگم ولی بذار لااقل تکذیبیه آموزش پرورش به این کتاب لک لک ها رو بذارم بقیه هم ببینند.

گردآفرید عزیز

بی سلام

چون نوشته تون رو با یه تهمت ساده که در عمل امکان یا به عبارتی ارزش رد کردن رو نداره شروع کردین دیدم لازم نیست به خودم زحمت بدم و نوشته هاتون رو بخونم (چه برسه با تواضعی که گفته بودم) و چشمی ازش رد شدم و چشمم به کلمه پاسدار خورد خب من پاسدار و آخوند هم نیستم دوست داری باور کن دوست نداری نکن.

درباره لک لک ها هیچ وقت نگفتم این کتابچه ربطی به آموزش و پرورش داره.

درباره تهمتت هم میتونی از مدیریت سایت دوستانه درخواست کنی آی پی کاربرهای مدنظرت یا حتی موقعیت جغرافیایی شون رو با هم مقایسه کنه فک نکنم اون دو نفر دیگه هم اصفهانی باشن! 

بهرحال رفتم بگم برات متاسفم دیدم بهتره برای هر دومون آرزو و دعای فکر و فهم بهتر و بازتر، سینه ی گرم تر و مهربون تر، بدن سالم تر، جیب پرتر، دل شادتر و روح سبکبارتر کنم.

بشنو و باور نکن خواهر.دوهفته پیش این کتاب به بعضی از معلمای دبستان آموزش داده شد.کتابی که من متاهل از تدریس اون توسط یه استاد آقا خجالت میکشیدم.

طرف میخواست با مردم تفریح کنه گفت یه کم سر کارشون بذارم بخندم! رفت به همه گفت اون خونه رو میبینین اونجا آش نذری میدن اینقدر گفت و اینقدر صف دراز شد که خودش وقتی دید باورش شد گفت نکنه واقعا آش میدن! 

نقل شما هم مثل همین داستانه. این قدر یک دروغ رو پر و بال دادید که خودتون هم باورتون شد. وقتی آموزش پرورش تکذیبه میزنه و حتی انتشار و چاپ همچنین کتابی رو هم تکذیب میکنه اون وقت برای چی و چه چیز را دقیقا باید به شما آموزش بدهند؟ آخه یه چیزی بگو بگنجه!! البته اگر ادعا دارید که آموزش و پرورش هم دروغگوست این بحث دیگری است. 

2720
طرف میخواست با مردم تفریح کنه گفت یه کم سر کارشون بذارم بخندم! رفت به همه گفت اون خونه رو میبینین اونجا آش نذری میدن اینقدر گفت و اینقدر صف دراز شد که خودش وقتی دید باورش شد گفت نکنه واقعا آش میدن! نقل شما هم مثل همین داستانه. این قدر یک دروغ رو پر و بال دادید که خودتون هم باورتون شد. وقتی آموزش پرورش تکذیبه میزنه و حتی انتشار و چاپ همچنین کتابی رو هم تکذیب میکنه اون وقت برای چی و چه چیز را دقیقا باید به شما آموزش بدهند؟ آخه یه چیزی بگو بگنجه!! البته اگر ادعا دارید که آموزش و پرورش هم دروغگوست این بحث دیگری است.

من خودم تدریس میکنم.مرضم ندارم روغ بگم.یه کلمه سر کلاس گفتم توی بعضی کشورا آیات جهاد رو از قرآن حذف کردند همین آموزش و پرورش دادگاهیمون کرد.البته از دولت روحانی همه چیز برمیاد.

من فقط میدونم که خیلی زرنگ تر از دولت مرد های ما هستن... همه چیز رو به صورت ضمنی تعریف می کنن. مثل برجام... مثلا نوشته تحکیم بنیاد خانواده... بعد میری تعریف خانواده از نظر اونها رو در میاری میبینی نوشته:خانواده به چند نوع است. ازدواج مرد با زن... مرد با مرد... زن با زن... یعنی همجنسگرایییا حذف نام شهدا به اسم پرهیز از ترویج خشونتحذف آموزش مفاهیم دینی به عنوان فرقه گرایی و ...

شما تعریف خانواده رو از کجا در آوردی؟ از ویکی پدیای فارسی؟ بعد منظورت از "اونا" دقیقا کیه؟ "تعریف" با "انواع" تفاوت داره. چیزی که شما رفتی پیدا کردی انواع خانواده است ولی تعریف خانواده نیست.

تو اسلام هم به شرط رعایت عدالت یک مرد میتونه تا چهار زن اختیار کنه ولی کسی بهش این حق رو نداده و لزومی نداره برا تشکیل خانواده حتما چهار زن بگیری. فرق مجوز و حق تو همین گزینه است. آیا خانواده مسلمان یعنی مردی که چهار زن داره؟ بحث تا جایی قشنگه که به جدل و مغلطه و بی مصداقی نکشه. برداشت هایی که از این سند میکنید و برداشت تلویحی و ضمنی و این چیزها زاییده تخیلتونه و راهی به بحث نداره.

من خودم تدریس میکنم.مرضم ندارم روغ بگم.یه کلمه سر کلاس گفتم توی بعضی کشورا آیات جهاد رو از قرآن حذف کردند همین آموزش و پرورش دادگاهیمون کرد.البته از دولت روحانی همه چیز برمیاد.

چی رو دقیقا تدریس میکنی؟ و به کی؟ واضح بگو تا بدونیم

تقریبا تمام اون چیزی هایی که این دولت تکذیب کرده درست در اومده... یا محرمانه می کنن همه چیز رو مردم نفهمن... اگر هم لو رفت تکذیب می کنن ... باز کار خودشون رو می کنن

تمام چیزها را با مصداق بگید کلی حرف زدن ارزشی نداره

2714
گردآفرید عزیزبی سلامچون نوشته تون رو با یه تهمت ساده که در عمل امکان یا به عبارتی ارزش رد کردن رو نداره شروع کردین دیدم لازم نیست به خودم زحمت بدم و نوشته هاتون رو بخونم (چه برسه با تواضعی که گفته بودم) و چشمی ازش رد شدم و چشمم به کلمه پاسدار خورد خب من پاسدار و آخوند هم نیستم دوست داری باور کن دوست نداری نکن.درباره لک لک ها هیچ وقت نگفتم این کتابچه ربطی به آموزش و پرورش داره.درباره تهمتت هم میتونی از مدیریت سایت دوستانه درخواست کنی آی پی کاربرهای مدنظرت یا حتی موقعیت جغرافیایی شون رو با هم مقایسه کنه فک نکنم اون دو نفر دیگه هم اصفهانی باشن! بهرحال رفتم بگم برات متاسفم دیدم بهتره برای هر دومون آرزو و دعای فکر و فهم بهتر و بازتر، سینه ی گرم تر و مهربون تر، بدن سالم تر، جیب پرتر، دل شادتر و روح سبکبارتر کنم.

همین قدر که درباره آی پی اطلاعات داری خط و ربطت رو نشون میدی بعد هم دیگه حرفی برا گفتن نداری. چیزهایی که قرار بود بگی و تشویشاتی که قرار بود ایجاد کنی رو ایجاد کردی. برو به سلامت

سلام دوستان عزیز

امروز اومدم درمورد این کتاب تحقیق کنم ک به سایت شما برخوردم و نظراتتون.

ببینین مسلما برای هممون و همتون خیلی مهمه که اینده چ اتفاقاتی میفته.

الان از رای و انتخابات گذشته و همه چیز ثبت شده پس اگر من حرفی میزنم هیچ نفعی از حرفام نمیبرم و فقط سعی ام روشنگریه.

دوستان سند ۲۰۳۰سندیه ک یونسکو تصویبش کرده.

خب سندی ک بین المللی تصویب میشه توی ارائه اولیه اش فقط سر فصل ها و توضیحات مختصری داده میشه که دوستمون خوندنش و گفتن وای چه خوبه کجاش بد گفته؟

آره در نگاه اول دارای مشکل نیست اما مسلما هر بند توضیح داره و تفسیر.اینو من نمیگم تخلیل گر های بزرگ میگنا.

دوستان برای سیاست های خارجی و بین المللی فقط تسلط سطحی روی زبان کافی نیست بلکه تسلط کامل روی معنا و ترجمه اصطلاحات و کلمات چند معناییه.

هم چنین قبل از هر برداشتی نیاز به تحقیق و بررسی و حقوق دانیه.

خب سند ۲۰۳۰‌که مورد بحث ماست در سر فصلاش چیز خوبی اتفاقا ب نظر میرسه.

اما هر بند اون ضمیمه و توضیحات خاص داره.

اگه واقعا بدون جانبداری میخواین بدونین من بهتون اطلاعاتم رو میگم اگر نه من نمیخوام تو نظرتون تاثیری بذارم.

سند ۲۰۳۰رو کشور های زیادی نپذیرفتنش بخاطر مغایرت با فرهنگ 

مثل چین؛فنلاند؛فرانسه؛برخی ایالات آمریکا.

اما ایران پذیرفته و امضای جناب اقای جهانگیری پای این سنده.

در حالت عادی این سند غیر قانونیه چون محرمانه و بدون تایید مجلس امضا و حتی شروع شده که تمام مدارکش هست.

خب حالا اگه هر بند اون سند رو بررسی کنیم تو هرکدومش مغایرت با فرهنگ میبینیم.

اما بحث اصلی الان کودکان و خانوادست

چه قبول بکنین چه قبول نکنین مسایل جنسی بصورت خیلی کاملی داره در مهد کودک و دبستان ها اموزش داده میشه فقط و فقط به واسطه این سند.

چون در توضیح یکی از بند ها گفته اموزش جامع مسایل جنسی

خب از لحاظ بین المللی این ب معنی اموزش مسایل جنسی قبل و بعد از ازدواجه.

یعنی روش داشتن رابطه جنسی حتی قبل از ازدواج رو میگه.

این قسمت  متاسفم ک بگم خود ارضایی رو حتی به کودکان اموزش میده میتونین تحقیق کنین.

خب ببینین بنا ب دلایلی الان بچه ها خیلی ممکنه در مورد مسایل جنسی بدونن و مثل قبل نباشن و ب قول خودمون گودزیلا باشن اما خب لازم نیست هرچیز رو تا ی زمانی جامع و بالغ بدونن که،لازمه؟

چرا تا یه حدی خوبه ک فرقشون رو با جنس مخالف و تفاوت ها مقداری بفهمن اما نه اونقدر ک درمورد مسایل کامل جنسی بفهمن.

درمورد روابط زناشویی یا حتی بدتر از اون.

چون بچه ها کنجکاون و سراغ امتحانش میرن مسلما.

اینا نگرانی همه خانواده هاست. مگه نیست؟

دوستمون عرض کرد این سند برای بالا بردن سطح فرهنگه.

دوتا سوال دارم:

ایران یک کشور متمدن و بافرهنگ شناخته میشه و همیشه سعی کرده تو این زمینه قدرتمند باشه؛چرا پس سالهاست از زمان محمد رضا شاه هی بااین سند مخالفت شده؟یعنی واقعا مردم با بالا رفتن سطح فرهنگشون مشکلی دارن؟یا رهبر که میگه سند بیست سی مخالف فرهنگ ماست با پیشرفت فرهنگ مخالفه؟

سوال دومم اینه که چرا چین که کشور قدرتمندیه نمیخواد از لحاظ فرهنگی پیشرفت کنه؟

یا حتی فرانسه با وضع بد مسایل جنسیش که کاملا معلومه گفته با فرهنگم نمیسازه؟اونا با پیشرفت فرهنگیشون مخالفن؟

دوست خوبم طبق آمار و ارقام فقط در مسیله کوچیک جنسیش که مطرح کنم نه بند های دیگرش در هر کشوری که ۲۰۳۰اجرا شد خانواده از بین رفت.

چون بواسطه۲۰۳۰ روابط خاص شکل گرفت.

چون بواسطه۲۰۳۰همجنسبازی به رسمیت شناخته شد.شما میتونی اون زمان جلو بچت رو بگیری که همجنس بازی نکنه؟

چون بواسطه ۲۰۳۰ "هم باشی" شکل میگیره که ب ازدواج سفید در ایران معروفه و مسلما عواطف ضربه میخوره.تعهدات ضربه میخوره و خانواده ضربه میخوره.

این فقط یک بنده یک بند.

درمورد سیاست های خارجی و بین الملل تفسیر لازمه تفسیر.

سطحی نگر نباشین.

گرد آفرید بهتره خودت رو خسته این جماعت نکنی هرچند اگه جماعتی باشه تاریخ عضویتها که باحاله تازه مورد آخر ساعت 4 بد نصف شب موقع اذون صبح و تندی بعد خوردن سحری و وقت نماز داشته  سثد 2030 سرچ میکرده که یکهو برمیخوره به این سایت و نتیجه اطلاعات نهفته اش رو که هنوز قرار بوده سرچ کنه و بفهمه ریخته رو دایره 

خانم تهرانی هم با این سایتش که اینجوری بی در و پیکر ولش کرد هرکسی میخواد تند میاد یه کاربری میسازه

در کل اینا مسیول نشر حفظیاتشونن نه چیزی که از روی عقل تحقیق کردن ولشون کن اینا همونان قند نجسه بعد میزنن تو چایی پاک بشه صبر کن زمان حل میکنه 

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
گرد آفرید بهتره خودت رو خسته این جماعت نکنی هرچند اگه جماعتی باشه تاریخ عضویتها که باحاله تازه مورد ...

مشخصه یه نفره تند تند داره کاربری میسازه😂😂😂خیلی تابلو بود😅😅😅

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
کاربری رو از قبل داشتند بازیکن ذخیره اند 😂

آره اما چه حس تنهایی سختیه هی آف بشی با اون یکی کاربری بیای بعد آف بشی با کاربری دیگه لایک کنی خودت رو 

یاد کلیپه میفتم پیرمرده با خودش شطرنج بازی میکرد    

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2706