2726

من ۹بهمن شروع اخرین پریودم بود وقتی رفتم اولین سونو یه هفته تاخیر داشت از ۱۵ بهمن حساب میکردم رو حساب سونو تااینکه سه شنبه هفته پیش رفتم سونو ان تی وبه جای اینکه ۱۲ هفته و ۴ روز باشم ۱۳ هفته و ۴ روز بودم حالا هم گیججججج نمیدونم بلاخره کدوم درست هفته دیگه هم نوبت دکتر دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به سونوي ان تي حساب كن

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728

بارداری رو دکترها براساس ال ام پی روز اول اخرین قاعدگی حساب میکنن ۳ ماه تموم هم ۱۳ هفته یعنی ۱۲ هفته و یک روز 

دنیا دو روز است ان روز که با توست مغرور مباش و ان روز که علیه توست صبور باش هردو پایان پذیر است