2737
2734

سلام 

اول به سوالات و انتقادات  دوستان مربوط به ت تاپیکقبلیم

با موضوع« چرا باید حجاب داشته باشیم» و گفته ی شیخ رجبعلی خیاط اشاره میکنم:

۱.تو اون تاپیک جهت نهی ازمنکر به تسبیح اشاره کردم که 

بگم تحت تاثیر قرار گرفتم ،سخره ای ابدا در کار نبود صد در صد نسبت به فرمایشات عالم بزرگ شیخ خیاط و همچنین عارف وارسته آیت الله بهجت (روح هر دو قرین رحمت باد)اقتدا می‌کنم.

۲.برخی دوستان تاپیک رو به سخره گرفتند و گفتند حرف هایش ابتدایی و نمی‌دونم منبری و آخوندی ...

باید به فرمایش بانوی عالم مادرتون حضرت فاطمه سلام الله علیه رجوع کنم که فرمودند :برای هر زنی بهتر که نه مرد نامحرمی او را ببیند و نه او مردی رو ببینه.

لطفاً از آیین اجداد و والدینتون که مخالف با این اعتقادات مذهبی هستند چشم و گوش بسته پیروی نکنید که در روز قیامت 

جهنمیان گفتند :اجداد ما باعث گمراهی ما شدند بگذارید به دنیا بازگردیم و خداوند فرمود:بازگشتی نیست که اگر بازگردید همان اعمال رو انجام خواهید داد. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه همه یاد بگیرن به اعتقادات و انتخاب های همدیگه احترام بذارن(مهم نیست که اعتقاد چی باشه)، و همدیگه رو همون جوری که هستن قبول داشته باشن،  دنیا گلستان می شه.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2731
تلاوت دوباره ی شعر از این قاری بزرگوار😂😂😂😂

چی؟؟

فک‌کنم اشتباه فرستادی

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738

بازم تاپيك تكراري وجنجالي حجاب 

هنوز ياد نگرفتيم كه همه رو تو قبر خودشون ميذارن و اعتقاد هر كسي به خودش مربوطه

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
2706