2733
2734
عنوان

با مادر شوهرم بحثم شد بیاین کمک

1890 بازدید | 41 پست

سلام 

ما طبقهدوم خونه پدرشوهر هستیم،چند مدت هست که درخواست کردیم پولمونو بدن تا از اونجا بلند شیم

دیروز عصر میخواستیم بریم بیرون من تو پله به شوهرم گفتم زباله ها رو ببر پایین 

شوهرم داشت با مامانش صحبت میکرد «ضامن شوهر خواهرش شده اونقسط نداده داشت داشت به مامانش میگفت بهش بگو قسطاشو بده و ...»

بعد به من دعوا کرد گفت وقت گیر آوردی

منم تو ماشین بهش گفتم برا چی با من بد حرف میزنی خلاصه دعوامون شد

منو خونه بابام یپیاده کرد خودش رفته بود خونه با مامانش بحثش شده بود 

خدا جونم شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من به مادرشوهرت بی احترامی کردی 

حالا اگه هم گفته دخالت کردی نبایست جوابش میداری هیچ ربطی نداره هرچی باشه بزرگتره و برای بزرگ کردن شوهر شما زحمت کشیده

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
2728

به شوهرت بگو شما با مادرت بحث کردی به من چه ربطی داره که مادرت سر من خالی میکنه

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

طبيعيه

نمي خوان بپذيرن که با پسرشرن مشکل دارن و دنبال يکي مي گردن بندازن گردن اون

شما هم بهتر بود حالا اون موقع تو راهرو نمي گفتين اون حرفو

بنظرم شما واکنشي نشون نده و اگر اونا حرفي پيش کشيدن شما خيلي اروم و محترمانه بگو شما مادر پسرين دعواهاتون جدي نيست بهتره که لطفا پاي منو وسط نکشين

بعد هم بگو شما هم جاي بگو مگو و بد کردن رابطه خودتون با پسرتون بهتره به دامادتون فشار بيارين مشکلو حل کنه تا مساله بيش از اين بينتون فاصله نندازه

2738

یه چیزی بگم عروس باید همیشه پیش قوم شوهر بناله و از شوهر گله کنه و منت بزاره که شوهرم اخلاق نداره و من دارم میسازم 

من همیشه بدگویی شوهرم میکنم که درنیان متت بزارن سرم که زندگیت خوبه قدرنمیدونی

به نظر من به مادرشوهرت بی احترامی کردی حالا اگه هم گفته دخالت کردی نبایست جوابش میداری هیچ ربطی نداره هرچی باشه بزرگتره و برای بزرگ کردن شوهر شما زحمت کشیده

نه عزیزم این راه کارا قدیمی شده یه عمرههر زری خواستن زدن به من سرمو انداختم پایین احترام گذاشتم نتیجش شده اینکه هر سری بی احاترامیشون بدتر میشه که بهتر نمیشه ! هر کی بد حرف زد باید همونجا جوا بدی و الا سوارت میشن

دخترم تمام زندگی من

مریم نباید به مادر شوهرت اینجوری میگفتی

بی سیاستی خواهر

وقتی میبینی دارن صحبت میکنن

به قول معروف وسط صحبت پارازیت میای چرا؟ خودت زباله رو میبردی پایین 

تا شوهرت جلو مادر شوهرت بی احترامی نکنه

بنظرم اصلا عصر با شوهرت دیگه حرفشو نزن

از مادر شوهرت عذرخواهی کن بگو سر این وام اعصاب شوهرم خورد شده خیلی نگران و ناراحت اعصاب شوهرمم ببخشید دلخورتون کردم

توکل میکنم به خدای بخشنده و مهربان . چراکه بهترین هارا برای من فقط و فقط خداوند میخواهد... خدایا شکرت و سپاسگذارم 
یه چیزی بگم عروس باید همیشه پیش قوم شوهر بناله و از شوهر گله کنه و منت بزاره که شوهرم اخلاق نداره و من دارم میسازم من همیشه بدگویی شوهرم میکنم که درنیان متت بزارن سرم که زندگیت خوبه قدرنمیدونی

یه بار من ناله کردم گفتم بیکاره بگین بره سر کار ! مادرشوهرم و دخترشو باباش ریختن سرش جلو من که تازه عقد کرده بودیم تا خوردن زدنش ! بعدشم گفتن زنت گفته بفرستیمت سرکار حالا هم داره دلسوزی میکنه برات !!! 

دیگه از اون موقع بدترین بلاها هم سرم اومد شکایت نکردم از شوهرم پیششون همش ادای خوشبختارو در میارم! بستگی داره خانواده شوهر خواستشون چی باشه ! 

دخترم تمام زندگی من
2706