2737
2734
عنوان

دفع پروتیین در بارداری

282 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها. من تو14 هفته ام. آزمایش چکاب بارداریم نشون داده دفع پروتیین دارم. کسی بوده مثل من؟ چیکار کردین؟

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

ننوشته چند فقط جلوش زده مثبت. دیروز دکتر بودم گفت دوباره آزمایشتو تکرارکن

ولی تو نت سرچ کردم خطرناکههه  

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبل از بارداری همین آزمایشو دادم ولی دفع پروتیین نداشتم . الان نمیدونم از کجا پیداش شده

میگن اگه با ورم بدن و فشار خون بالا همراه باشه مجبورن بچه رو سقط کنن  

2731
ننوشته چند فقط جلوش زده مثبت. دیروز دکتر بودم گفت دوباره آزمایشتو تکرارکنولی تو نت سرچ کردم خطرناکههه

چند مثبت بود؟

🍀🍀🍀🍀تو همون شبدر 4 برگ منی🍀🍀🍀🍀عزیز دل مامان💕
من قبل از بارداری همین آزمایشو دادم ولی دفع پروتیین نداشتم . الان نمیدونم از کجا پیداش شدهمیگن اگه با ورم بدن و فشار خون بالا همراه باشه مجبورن بچه رو سقط کنن

اگه از قبل نداشتی دفعت مال بارداریته ولی خب از الان هم زوده که داشته باشی!!!

ولی نگران نباش من دفع خون و پروتیین دارم 3 مثبت...مشکل کلیوی دارم....دکترم که اصلا اجازه بارداری رو بهم نمیداد ولی چون دید بچه ندارم دلش سوخت... دارو که میخوردم ولی الان بخاطر اقدام دارو هام رو عوض کرده 

پیش دکتر که رفتی احتمالا میفرستت آزمایش ادرار 24 ساعته توی اون رنجش رو مینویسه که چنده...خیلی از خانما تو بارداریشون پروتیین دفع میکنند که البته طبیعی هم هست فقط باید یه سری چیزها رو رعایت کنی...رژیم غذایی کم نمک ، کم چرب و کم پروتیین (منظورم گوشت قرمز زیاد )

مرررسی عزیزم از راهنماییت. فعلا که گفت آزمایشمو دوباره تکرار کنم. ان شاالله مورد خاصی نباشه

2738
پیش دکتر که رفتی احتمالا میفرستت آزمایش ادرار 24 ساعته توی اون رنجش رو مینویسه که چنده...خیلی از خانما تو بارداریشون پروتیین دفع میکنند که البته طبیعی هم هست فقط باید یه سری چیزها رو رعایت کنی...رژیم غذایی کم نمک ، کم چرب و کم پروتیین (منظورم گوشت قرمز زیاد )

مرررسی عزیزم از راهنماییت. فعلا که گفت آزمایشمو دوباره تکرار کنم. ان شاالله مورد خاصی نباشه

انشاله که هیچی هیچی نیست و نی نیت صحیح و سالم میاد بغلت حسابی مواظب خودت باش و فشار خونت رو چک کن و دائم زیر نظر پزشک باش برا منم خیلی خیلی دعا کن🙇

انشاله که هیچی هیچی نیست و نی نیت صحیح و سالم میاد بغلت حسابی مواظب خودت باش و فشار خونت رو چک کن و دائم زیر نظر پزشک باش برا منم خیلی خیلی دعا کن🙇

باشه عزیزم. ان شاالله به زودی یه نی نی صحیح و سالم میاد تو بغلت