2737
2734
دوستای عزیزم ممنونم، اخه بااین روش هم به دکترم میگم دقیق زمان تخمک گذاری برام انجام بده و حداقلش اینه که یه کم اسپرم y رو از x جدا می کنن..برا آی وی اف میترسم هزینشو که به سختی جور کنم نتیجه نگیرم..هم ضرر جانی هم مال..دارم دیوانه میشم هنوز نتونستم یه راه خوب پیدا کنم..در ضمن من یه دختر گل دارم و پسر میخوام..البته همسر و خانوادش..

عزیزم من پزشکم ایکس یا وای بودن هیچ اسپرمی در حالت عادی مشخص نیست این چیزایی هم که میگن در حد یک مقاله ایرانیه که اصلا استناد جهانی نداره اونم دستگاه مجهز میخواد

ای یو آی در هیچ مرکزی ایکس و وای جدا نمیشه. اگر همچین امکانی بود باید در اساسنامه ذکر میشد این حرفا رو بعضی پزشکا فقط برای تجارت به مراجعین میگن

روشهای تغذیه و یک روش با تخم هویج هست که یه درصد جزئی شانس پسر رو افزایش میده البته میگم اونم خیلی جزئیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اولی دختره دومی هم دختر شد روز تخمک گذاری هم اقدام کردم نکانی و که میگند رعایت کردم اما  بازم دختر شد دیگه خواست خداست ان شالله نه ماه و طی کنم و سالم باشه و برام بمونه ما هم پسر دوست داشتیم و صد در صد مطمئن بودیم این دیگه پسره ولی نشد تو ذوقمونم خورد اولش .به خانواده ی همسرت هم توجه نکن به اونا چه مربوط

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍
2731
اگر قم هستین مرکز ناباروری جهاد دانشگاهی قم خوبه البته من خودم دوبار ای یو ای کردم منفی شد   &n ...

سلام فاطمه جان مشکلت چیبود که با دوبار منفی شد؟

هزینه تعین جنسیت با آی یو آیت چقدر شد؟چون قمم سوال کردم ازت

ممنون

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...
سلام فاطمه جان مشکلت چیبود که با دوبار منفی شد؟ هزینه تعین جنسیت با آی یو آیت چقدر شد؟چون قمم سوال ...

سلام عزیزم من تعیین جنسیت نکردم 

ولی برا زوجهای که بچه  ندارن تخفیف داره جهاد دانشگاهی 

من تقریبا هر باری که رفتم ۵۰۰ خرجم شد 

البته با تخفیفی که مرکز داره 

جز علت های ناشناختس ناباروریمون

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
سلام عزیزم من تعیین جنسیت نکردم  ولی برا زوجهای که بچه  ندارن تخفیف داره جهاد دانشگاهی&nb ...

پس الحمدلله مامان شدی

خداروشکر

روزیه همه منتظرا

تو بلوار امینه درسته؟

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...
پس الحمدلله مامان شدی خداروشکر روزیه همه منتظرا تو بلوار امینه درسته؟

نه عزیزم مامان نشدم 

نه تو بنیاد عزیزم

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2738

سلام. دنبال یه تاپیک خوب و ادامه دار هستم دوستان در مورد تعیین جنسیت.

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)

خسته شدم خیلی از تاپیکا تو دو سه صفحه ای ان

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)

البته اطلاعات جمع کردم تا حدودی ولی روش قطعی م رو هنوز انتخاب نکردم.

اینکارو نکن چون درصد موفقیتش خیلی کمه اول به خدا توکل کن، بعد روز تخمک گذاریت رو پیدا کن....من با ا ...

چطوری به جنسیت دلخواهتون رسیدین؟

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞
2706