2733
2734
عنوان

رنگ مو طبیعی ابریشم کی استفاده کرده

16697 بازدید | 17 پست

سلام دوستان

رنگ مو طبیعی ابریشم اینجا خوندم خواستم ببینم که رو موی من که ریشه مشکی و بقیه بلوند با دکلره هست رنگ تیره میگیره؟؟؟ ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

سلام من که برا مامانم از این رنگای ابریشم میگیرم خیلی راضی هستیم از رنگ قهوه ای و زیتونی گرفتیم خوب بود روی جعبه یه شماره مشاوره هم داره هر موقع که سوالی دارم زنگ میزنم جواب میدن .

دوست عزیز " متولد اسفند"شماره رو به شما هم میدم خواستین خودتون تماس بگیرید سوالتون رو از خودشون بپرسید فک کنم بهتر جواب بگیرید 09900373400

افتضاح بود من زدم ریزش مو گرفتم اخرشم با رنگ مو گارنیه رنگ مشکی کردم

مطمنید !!!!!! من که تازه ریزش موهام خوب شد با اینکه هدف من درمان ریزش موهام نبود من برا رنگ کردن از این رنگ مو های گیاهی ابریشم گرفتم با یه تیر دو نشون هم موهام رنگ گرفت هم اینکه ریزش موهام قطع شد خدا رو شکر

اینایی که از یه برند تعریف میکنن انگار ویزیتور همون برندن.من چند روزه دارم سرچ میکنم تو سایت واسه رنگ مو چندتا کاربر با پستهای کم فقط  زیر پستها هی از ابریشم تعریف میکنن تو هیچ تبادل دیگه ای هم شرکت نکردن 😠😠😠 خب الان مایی که میخوایم بخریم بدتر شک میکنیم به کیفیتش 😏😏😏

اینایی که از یه برند تعریف میکنن انگار ویزیتور همون برندن.من چند روزه دارم سرچ میکنم تو سایت واسه رن ...

سلام . مگه اینجا گروه تبادل نظر نیست ؟؟؟ من فقط نظرم رو به عنوان مصرف کننده گفتم نگفتم که برید بخرید .    

اینایی که از یه برند تعریف میکنن انگار ویزیتور همون برندن.من چند روزه دارم سرچ میکنم تو سایت واسه رن ...

تو نت و سایت های دیگه رو سرچ کنید همه جور نظری هست هم خوب هم بد این به این معنی نیست که ویزیتور اون برند هستند!!!!

2706