2733
2734
عنوان

بیماری کاوازاکی

1135 بازدید | 7 پست

سلام کسی بچش بیماری کاوازاکی داره یا داشته خیلی ناراحتم 

باامدن همسرم به زندگیم دنیای دخترانه من زنانه شد وبا امدن پسرم دنیای زنانه من ماذرانه شد ,خدایا شکرت

دکترا تشخیص دادن که کاوازاکی داره هفت روز بیمارستان بستری بود اگه کسیبچش اینطور بوده بیاد یکم راهنمایم کنه 

باامدن همسرم به زندگیم دنیای دخترانه من زنانه شد وبا امدن پسرم دنیای زنانه من ماذرانه شد ,خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اين بيماريها رو ببر فقط دكتر عباس مومن زاده اگه اون تشخيص داد قبول كن دختر من تب مارشال داره هيچ كس نفهميد فقط اون متوجه شد خدا بهش عمر بده ٨٣سالش استاد تشخيص بيماريهاى اطفال اگه اون تشخيص نداد قبول نكن دختر من چهار تا ده روز بيمارستان بسترى شد همه گفتن ويروس بيمارستان لاله بقيه اللهه دو بار و ميلاد اين دكتر گفت تب مارشال و الحق تسخيصش رو بايد طلا گرفتمطبش تو خ مطهرى عباس مومن زاده روزى ١٧تا مريض بيشتر نميبينه ساعت دو زنگ بزن وقت بگير تو اينترنت شمارش هست كوتاهى نكن به منم پارسال گفتن ببر پيش مومن زاده من كوتاهى كردم امسال بردم بچم رو دوازده ماه بيشتر زجر دادم 

ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خودتان مقایسه نکنید.
2731
دکترا تشخیص دادن که کاوازاکی داره هفت روز بیمارستان بستری بود اگه کسیبچش اینطور بوده بیاد یکم راهنما ...

بازم میاید سایت باهاتون کاردارم

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش . . .
بازم میاید سایت باهاتون کاردارم

سلام هستین؟راحب بیماری کاوازاکی میخاستک ازتون بپرسم دخترم چندوقته درگیر شده😭

میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتیِ قلبِ عزیزِدلم یه حمدبخونین؟!خیلی ممنونم ازوقتی که گزاشتی مهربون💕🌱
دخترتون حالش خوبه؟ بعده کاوازاکی چون پسر منم تازه گرفته

حالش ک خوبه خداروشکر ققط درگیری قلبی پیداکرده هرسه ماه اکو میشه تاببینیم خوب شده یان فعلا ک تغییری نکرده بچه شما درگیری پیداکرده یا زود تشخیص دادن ب اون مرحله نرسید؟

میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتیِ قلبِ عزیزِدلم یه حمدبخونین؟!خیلی ممنونم ازوقتی که گزاشتی مهربون💕🌱
2738