2737
2734
بهتره برای خدا تعیین تکلیف نکنیم که با چی ما را امتحان کنه یا نکنه چون واقعا ممکنه با چیزی بدتر امتحان مون کنه که سختر باشه ترا خدا مراقب حرف هامون باشیم و واقعا از فردای خودمان خبر نداريم خیلی ها هستن بچه سالم ولی بعدا بچه معتاد میشه یا تصادف میکنه و.... ولی ممکنه بچه اوتیسم ما در آینده کاری کنه که ما بهش افتخار کنیم فقط ایکاش آگاهی درست تو جامعه ما بود

سلام سارا جون خوبی 

من ترنمم خیلی سال قبل پایه ثابت تاپیکت بودم عزیزم خیلی خوشحالم دوباره دیدمت

ترنم جانم خوبی عزیزم من خیلی کمتر میام سایت منم خوشحال شدم عزیزم امیدوارم موفق باشی همیشه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوشته جدید لادن طباطبایی 

هجده ماه پیش دختر من بهیچ وجه وارد جمع غریبه نمیشد...

وارد ساختمان ناآشنا نمی شد...

جیغ میزد و خودش رو پرت میکرد زمین... انگار یک عده مسلح روبرو ش ایستادن که ترورش کنن...

از هیچ دسته ای پیروی نمی کرد. سر جاش بند نمیشد، هرکاری دلش میخواست میکرد و پیرو هیچ قانونی نبود. عصبانی یا ناراحت که میشد چنگ میزد و گاز می گرفت ... وقتی آخرین بار از پدرش تحویلش گرفتم، تا دو ماه تمام بدنم جای چنگ و گاز سها بود... یادمه یکروز از شدت بیچارگی دو ساعت تمام جلوی خاله ام گریه کردم... من که همه فکر میکردن خیلی قوی هستم.

چه اتفاقی افتاد تو یکسال و نیم؟ آیا اینجا شاخ فیل میشکونن؟ نه خیر! فقط بچه ها براشون اهمیت دارن، انگ نمیزنن! الکی ترحم نمیکنن! نسخه نمیپیچن! مسخره نمیکنن! عشق میدن به بچه ها و توجه... آموزش آموزش آموزش ...

خسته شدم بس که گفتم اوتیسم بیماری نیست. اوتیسم نگاه کردن متفاوت به دنیاست. حجم اطلاعات زیادی که به مغز فرد اوتیسم می رسه، نیاز،به هدفمندی داره... اگر یک کودک اوتیسم حرف نمیزنه دلیل بر این نیست که نمیشنوه یا نمیفهمه... دیدم که والدین ، دوست و آشنا، در و همسایه هرچی دلشون میخواد جلوی بچه میگن... نچ نچ میکنن، سرتکون میدن، نظر میدن... از کامنت های زیر پستهای مربوط به اوتیسم میشه کاملا احساس کرد...

دختر من حالا یک مدرسه عادی میره ولی در کلاس های مخصوص کودکان با نیازهای خاص. به سرعت عجیبی با محیط اخت شد و پیشرفت و استعدادهاش معلم ها رو متعجب کرده. روش تدریس همون ای بی ای هست که تو ایران هم معموله. فقط و فقط توجه، عشق و آموزش مرتب میگیره.

امروز با مدرسه رفتند گردش علمی. اسم لوکیشن بالای پست هست. چیزهای غیر ممکنی نیست که در ایران عملی نباشه. فقط سها اجازه آموزش در ایران نداشت که مایل نیستم راجع بهش توضیح بدم. فقط میگم که مربوط به قوانین ناقص در مورد این کودکان بود.

اوتیسم نیاز به آموزش داره، آرامش،عشق و همراهی. پازلی که قطعاتش با همراهی و همکاری همه حل میشه. همین

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

اوتیسم یک اختلال مربوط به تکوین سیستم عصبی بوده که توسط اختلال در برهم کنش های اجتماعی، ارتباطات کلامی و غیرکلامی و رفتارهای محدود و تکراری شناسایی می شود. والدین معمولاً در دو سال اول زندگی فرزند خود متوجه این علایم غیرطبیعی می شوند.

برای مشاهده فیلم آموزشی تشخیص اوتیسم و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

اوتیسم

2728
پسر من اوتیسم داره 2.5 داره.علتش ناشناختس.اما بیشتر به خاطر آلودگی هوا ممکنه باشه.احتمالا از حاملگی ...

سلام عزیزم پسرتون حالش بهتر شده ؟

خدایااا  خیلی به کمکت نیاز دارم کمکم کن

سلام عزیزم

من تعریف خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو در این ضمینه خیلی شنیدم , ایشون استاد دانشگاه و مدرس گارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه هم هستند.

یه ویدویی هم در ضمینه علایم تشخیص  و سن طلایی درمان اوتیسم دارند که لینکشو براتون میزارم

دو تا کلینیک هم هستند یکی تو گیشا و بعدی هم سعادت آباد

شماره منشی ایشون جهت رزرو وقت 09128398588

اینهم لینک ویدیو خانم دکتر انشالله که مشکل همه حل بشه

https://tamasha.com/v/4kXgD