2726
عنوان

کیاباغ ملی گیاه شناسی رفتن؟

423 بازدید | 12 پست

ممنون میشم بیاییدبگیدچجوریه کلا.واینکه آیامیشه بساط ناهاربرداونجاوزیراندازواین چیزا یانه نمیذارن؟

بعضیاازعقل فقط دندونشودارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من 1 ماه پیش رفتم.زیاد خوشم نیومد.بیش تر شبیه پارک بزرگ بود

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

من سال ٨٥ كه ايران بودم و تازه ساخته شده بود رفتم . البته اگر منظورتون باغ گياهشناسي تو ايران خودرو كرج هست . اونكه براي ورود فقط محققان بود مگر ورود آزاد و عمومي شده؟!

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه.دوستان من یه فیکوس داشتم که هم گرون خریده بودم هم برام با ارزش بود. ولی برگاش شروع کرد به زرد شدن وقتی داشتم داخل ایترنت دنبال مقاله ای میگشتم که علت زرد شدن گیاهم ر و پیدا کنم با سایت جوانه بان آشنا شدم. وقتی وارد سایت شدم کلی مقاله از گیاهان  

از جمله علت و درمان گیاه پتوس، شرایط نگهداری از سینگونیوم در آپارتمان، علت سوختن زرد و خشک شدن برگ انجیری، و کلی مقاله دیگه که مربوط به گل و گیاه آپارتمانی هست داخل سایتشون بود. در ضمن یه خوبی که این سایت داره اینه که بسته مشاوره داره یعنی میتونید مشاوره چند روزه رو با یه قیمت خیلی کم خریداری کنید و به صورت مستقیم با یک متتخصص گل و گیاه در ارتباط باشید.