2733
2739
عنوان

من و همسرم (همسرداری)

| مشاهده متن کامل بحث + 92292 بازدید | 4149 پست
سلام خسته نباشید از تاپیک خوبتون هم تشکر من همسرم عصبیه و در مورد مشکلات اصلا صحبت نمی کنه از اول هم ...

سلام بنظرمن گیاهای اروم بخش روامتخان کنید مثلاگلگاوزبون گل بهارنارنج هرروزیخورین ایشون هم بخورن .برای اعصاب خوبه اگه مدتی خورده بشه بانباتم خوب میشه.

اگرروی سلامتیشون حساسن بگین عصبی شدن برای قلبت بده قلبت میگیره .برای ارامش خودتون هرروزپیاده روی کنید اگرمیتونید .ودوش بگیرین.وموسیقی گوش کنید .انشالله موثرن.اگربه مادرش وابستس واونوعقل کل میدونه ،وقتی هرچیزی رومیگه مخالفت نکنین جولوهمسرتون.بعدا که اومدین خونه بگین اینکه مامانت گفت فلان کاروکنیم خیلی فکرخوبیه،اول یه تعریف کوچیک بکنین.ولی بعدش اروم وبامحبت بگین میدونم قصدش خیره میخوادکمکمون کنه.اما این برای ماجواب نمیده و یه کوچولوبانظرمامانش مخالفت کنین متطقی.چندبارکه قانع بشه نظرهای مامانش عالی وبدون نقص برای مانیست دیگه ازش نظرنمیخوادایشالله.میدونم خیلی مشکلات سخته اما ادم که عصبی میشه مغزش کارنمیکنه سعی کن تااونجاکه میشه خودت رواروم کنی قران بخون انشالله حل. میشه

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !

سلام مهتاز جان خوبی عزیزم مرسی که جواب دادی و توجه کردی .دارم تلاشمو می کنم امیدوارم بزودی به همون نتیجه ای که می خوام برسم .شما هم زیاد جدی نگیر شوخی های همسرت رو ولی به قول خودت یه بار که آروم هستید منطقی بهش توضیح بده که ناراحت میشی چون ایشون منطقی هستن قبول میکنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشاورهای گرامی به این سایت سر میزنن؟ سئوال دارم از کی باید بپرسم؟

هیچکی نیس انگارجزمن😒

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !

سلام خانوما برای خرید گوشت و مرغ و محصولات پروتئینی با قیمت مناسب و کیفیت بالا از این سایت خرید آنلاین و یا حضوری داشته باشید ارسال محصولاتشم رایگانه www.darastore.net با وارد کردن کد ST97 با تخفیف ویژه همراه میشید.

سلام خسته نباشید..من الان سه ساله ازدواج کردم ..شوهرم خیلی عصبی و خیلی هم حساس هست.ب همه چیز حساسیت نشون میده حتی اگ بخام در خونرو باز کنم حساس ب لباس پوشیدنم تو این سه سال یبار نشده برم سر کوچه سوپر مارکتی جایی..باید با خودش برم باخودشم برگردم..هر جا میرم باید همرام باشه بخاطر همینم از کار اخراجش کردن چون من میخاستم بیرون مرخصی میگرفت ک من تنها نرم..والبته من دوران مجردیم فردکاملا مستقلی بودم

🌺میتونی شیدا صدام کنی عزیزم،میشه برای خونه دار شدن من  وهمه مستاجرا ی صلواتمهمونم کنی🌷🌷

یبار هم بردمشون پیش مشاور خانواده ولی اصلا تغییر نکرده..نمیدونم چیکارکنم..ی رفتارایی میکنه از خودش نشون میده ک انگار من بچم کلا اعتماد بنفس هم ندارم واس بیرون رفتن فک میکنم اگ برم ی اتفاقی برام میفته

🌺میتونی شیدا صدام کنی عزیزم،میشه برای خونه دار شدن من  وهمه مستاجرا ی صلواتمهمونم کنی🌷🌷
2738

سلام

همسر من مدتیه که خیلی سرش شلوغ شده و خیلی زود هم عصبی میشه

جدیدا خیلی از محدودیت هایی که برام گذاشته بود کم کرده که مثلا جبران کنه و ما خیلی بهمون سخت نگذره(من و پسر یکساله ام)

اما مشکل اینجاس که دیگه برای ما وقت نداره و فکر میکنه چون مارو آزاد گذاشته دیگه لازم نیست باهم گردش بریم یا مهمونی و زمانی که میاد خونه همش تلفن همراهش دستشه و صحبت میکنه یا تو ت ل گرام متن میزاره

از همون اول ازدواجمون هرجا میرفتیم احتمال اینکه بدون دلخوری برگردیم کم بود و کلا آدم شوخی نیست و جدیه

و یک ذهنیت خاصی به زن و مباحث زنانه داره که گاهی وقتا منو ناراحت میکنه

و معمولا نمیتونیم باهم راحت حرف بزنیم

سلام همسر من مدتیه که خیلی سرش شلوغ شده و خیلی زود هم عصبی میشه  جدیدا خیلی از محدودیت هایی ک ...

بنظرمن خیلی بهش سخت نگیراگه مطمنی درحال غایم کردن چیزی نیست وفقط سرش باکارشلوغه. 

تواین دوره زمونه اکثرمرداسختشونه کارکردن .ینی سخته پول دراوردن

سلام خانوما برای خرید گوشت و مرغ و محصولات پروتئینی با قیمت مناسب و کیفیت بالا از این سایت خرید آنلاین و یا حضوری داشته باشید ارسال محصولاتشم رایگانه www.darastore.net با وارد کردن کد ST97 با تخفیف ویژه همراه میشید.

سلام ، خسته نباشید .. 

همسر من همیشه روی گوشیش قفل داره و نمی ذاره برم سرش و می گه دوستام چیزای بد می فرستن ، منم همش اعصابم خورد می شه و فکرهای بد می کنم.. می خواستم راهکار بگیرم که چی کار کنم ، آیا افکار بد من درسته؟   

Big ups
2706