2703
2553

دوستان سلام ، راهنمایی میخوام ، اون آقا پنج شنبه هفته پیش پیام داد که جمعه همایش پیاده روی هست و تو هم بیا ، منم رفتم دیدم با آبجی هاش که رفیق خودم هستن اومده ، باهاش سلام احوالپرسی رسمی کردمو بماند که دوباره با اون کارت قرعه کشیا هیچی واسم در نیومد ، این سری عمدا جلوی چشمش کاغذ رو زمین انداختم اومد ورداشت گفت چرا آشغالو زمین میریزی ، خلاصه منو رسوندن خونمونو عصر دیدم عکس اون کاغذ رو فرستاده و سر صحبت رو باز کرد یجورایی ، منم گفتم عمدا انداختم عوض اون اذیتات ، یک یک مساوی 

هیچ  

خلاصه ازون روز ببعد پیام میده ، چن روز پیش گفت معیارت واسه انتخاب دوس پسر چیه ، گفتم من تو اون موقعیتی نیستم که ازین کارا بکنم ، اصرار کرد گفتم مسعولیت پذیری و عدم وابستگی و درک عاطفی طرف واسم مهمه گفت اینا ولی معیارای ازدواجه ، منم واسه اینکه ضایع نشم گفتم تو هر رابطه ای اینا نیازه 

هیچ  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چن روز پیش گفت تنهایی میخوام به یکی معرفیت کنم خیلی پسر کم رو هستو یکم کچله منم گفتم نکنید این کارو جرات داشته باشه خودش میاد جلو ، از معرفی شدن فراری ام ، بعدش سر یه حرفی به تفاهم نرسیدیم گفتم من میرم با اجازتون میترسم ادامه بدیم به دعوا بکشه ، هان سر عکس پروفایل بود که گیر داده بود وردار ، خلاصه بهم برخورد گفتم فعلا ، گفت اینجوری آدم با دوس پسرش حرف نمیزنه ، بچه ها من واقعا حس رفیق بازی ندارم چیکار کنم ? 

هیچ  
2720

آره محیا جون منم همین فکرو میکنم ، امروز گفتک ازت میترسم ، ناراحت شد دلیلشو که پرسید گفتم مسیر حرفات خیلی منحرفه ، من میترسم ، گفت شاید چت باعث سو تفاهم میشه حضوری صحبت کنیم حل شه ولی من لولو خور خوره نیستم میخوام صمیمیت بیشتر شه 

هیچ  
2714

زهرا جون منم از طرز صحبتش خوشم نمیاد ، اون بمن میگه چرا اینجوری هستی ، منم به اون . فعلا گذاشتم به حساب عدم شناختمون از هم ، شرطامم گفتم که به هیچ وجه از حرفای انحرافی خوشم نمیاد حالا امیدوارم تغییر کنه اگه نکرد بیشتر از آبررم که واسم اهمیت نداره ، کات میکنم ، پس شما هم با من هم عقیده اید و من اشتباه نکردم .

هیچ  

یکم بدبینه اوایل ناراحت میشدم از بدبینیش ، ولی دیدم حق داره ، چون شغلش کلا با خانما سر و کار داره و متاسفانه هستن آدمایی که بخاطر پول هر نوع پیشنهادی بدن ، بخودشم گفتم ، گفت یه مدت از هر چی زن بود چندشم میشد ، شاید واسه اینه بدبین میگی بهم . 

هیچ  

فقط تنها چیزی که منو شوکه کرده طرز حرف زدنشه ، یا بلد نیس واقعا یا هم اینکه فکرش چیز دیگه ایه ، آخه بشدت تو خانواده ما به متانت مشهوره ، منم اصلا رفتاری نکردم که باعث جلب توجه بشه ، جز یه سلام ساده اونم تو جمع ، حالا چی شده فیلش یاد هندستون کرده خدا داند ، یبارم لابلای حرفاش گفت اصلا واسم مهم نیس موقعیتت ، چون من خیلی موقعیتم ، موقعیتم میگفتم حس کردم داره دلداری میده ، چون گفت فراموش کن گذشته رو . 

هیچ  

عزیزم ببین خودت چجوری هستی اگه میتونی دوست باشی ادامه بده اگه تو خودت نمیبینی همینجور سنگین باش 

به نظرم با سنگین بودنت این اقا هم کم کم باهات محترمتر رفتار میکنه و شاید جدی تر بشه برای جذب معشوق باید کلمه طرح الهی رو هم بگی تو جملات تاکیدیت و دعاهات بگو اگه این ادم طرح الهی من هست رابطم جدی بشه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706