2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

اگر بيمارتان نياز به شيمي درماني دارد حتماً دو تا سه دكتر را حداقل خودتون برويد ببينيد ، توجه كنيد آيا دكتر وقت براي بيمارش مي گذارد يا خير ، پرونده بيمار را بادقت بررسي مي كند يا خير، آيا اطلاعات لازم را در مورد شيمي درماني به شما مي دهد يا چيزي نمي گويد تا شما در حين درمان با عوارض عجيب و غريب سورپرايز شويد ، از بيماران ديگر كه در مطب هستند سوال كنيد ، برخي دكترها بسته به نوع دارويي كه تجويز مي كنند اكثر بيمارانشان عوارض شديدي دارند ولي برخي دكترها داروهايي با عوارص كمتر براي بيماران تجويز مي كنند ، از بيماران حاضر در مطب سوال كنيد آيا در صورت بروز مشكل به راحتي به دكتر دسترسي دارند يا خير ، اگر دكتر تاكيد داشت داروها را از داروخانه هاي خاص تهيه نماييد در انتخاب اين دكتر تامل نماييد  ، در مورد هزينه ها و بيمه هاي درماني سوال نماييد ، شيمي درماني پروسه طولاني و سخت است كه بيمار بايد خيلي دقت نمايد دكتر مناسب را انتخاب كند ، در شرايطي كه بيمار دارد انتخاب براي او سخت است ، اين همراه بيمار است كه بايد زحمت جستجو دكتر مناسب را قبول كند تا در مراحل درمان هم بيمار و هم نزديكانش كمتر عذاب بكشند .

پدر من هم سرطان نازوفارنکس پیش رونده داشت بیمار دکتر مفید توی بیمارستان آتیه بود خدا رو شکر خوب شده. ...

سلام پدر من هم چند روزه متوجه شدیم کنسر نازوفارنکس داره، توروخدا میشه یه بار لاهاتون حرف بزنم یه خانواده همه عزاداریم، براز پدرتون متاستاز داده لود؟ دکتر انکولوژیست کی بودن منظورم اینه برای شیمی درمانی زیر نظر گدوم دکتر بودین، متاستاز داده بود؟ به کجا؟؟ خداروشکر شفا گرفتن براز منم دعا کنید لطفا اگه مقدوه اجازه بدین به بار حرف بزنیم به کمکتون واقعا احتیاج دارم

2706