2733
2739
عنوان

شیوه های نوین آموزش قران به کودک دو ساله و معرفی سی دی های مفید و جذاب

| مشاهده متن کامل بحث + 25857 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی دلم میخواد پسرم مقید به مسائل اخلاقی و اسلامی بشه و میدونم لازمش اینکه در کودکی تربیت درستی بشه و کم کم با این موضوعات اشنا بشه اما دلم میخواد این چیزها رو غیر مستقیم و در غالب بازی و شعر یاد بگیره که زده نشه ، اگر شما روش خاصی داشتید که موفق بوده بیاید بگید تا همه استفاده کنن
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر
عزیزم من از نمایشگاه قرآن خریدم.ولی تلفن و آدرس دفترمرکزیش تو تهران اینه:
خ ایرانشهرجنوبی-کوچه جلیلی-پلاک 1-موسسه فرهنگی یاسین
تلفن:88842290
www.yasin.ir
تلفن قم:0251-7747979
ضمنا طاهای من الان 3سال و 8ماهشه.و میشه گفت بیشترین کارم فعلا همین نرم افزار بوده و مهد قرآنش.پسرم اینقدر بچه سختی بوده حالا تازگیها تونستم به این مسایلش وقت بگذارم...
آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست...
2728
مامان محمدین ممنونم
شما خودتون غیر از صدای قران از روش دیگه ای استفاده نمی کنید ؟ اگر تجربه ای در این زمینه دارید که کاربردی هست به ما هم بگید .......مامان محمدین جون من قصد ندارم اجبار کنم ولیمیخوام تا حدودی با این مسائل اشنا بشه
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر
2738
من خیلی دلم میخواد پسرم مقید به مسائل اخلاقی و اسلامی بشه و میدونم لازمش اینکه در کودکی تربیت درستی ...

بیا به من کمک کن ،گل پسرت در چه حاله ،چقدر پیش رفته من دیروز توام دختر

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
مال جامعه القرآن از 4سالگی تمامه.ولی بچه آماددگیو داشته باشه میشه زودتر هم گذاشت..من پسرم رو از سه و ...

مهربونم سلام من بچم دو سال ونه ماهشه میخوام با قران بزرگش کنم ان شاالله بشه حاج حسنی کارگر😊میشه بگی از کجا شروع کنم

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل