2737
2734

ممنون میشم راهنمایی کنید چون شنیدم برای از بردن دشمن قوی هست که کافر  هم باشه میخوام بدونم تجربه ای دارید و یا کسی انجام داده؟

خدایا به حق خون به ناحق ریخته ی امام حسین حقانیت را در زندگیم محقق کن !!!... من به معجزه ی تو ایمان دارم .

دشمن کافر از کجا پیدا کردی! منم نشنیدم تا حالا این ختمو تو نت دیدی؟ از یه عالم بپرس

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دشمن کافر کسیکه که واسه نابودی ادم هرکاری میکنه حالا اینکه الزاما اسمش مسلمون باشه که دلیل نمیشه کافر نباشه وقتی واسه مرگ آدم نقشه میکشه کافره دیگه

خدایا به حق خون به ناحق ریخته ی امام حسین حقانیت را در زندگیم محقق کن !!!... من به معجزه ی تو ایمان دارم .

اره توی نت دیدم واسه نابودی داعش یه ختم دسته جمعی از سوره فیل برداشته بودن

از معتبر بودن ختم اطمینان حاصل کن 

ختم های با تعداد زیاد بالا اگر معتبر نباشه ممکنه تازه مشکل ایجاد کنه .من این را از یک نفر که الهیات میخوند شنیدم

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت
2738
این ختم رو بصورت 1000 مرتبه ای طی 10 روز انجام میدن

سلام مامان محمد آرمیا

آرمیا همون اسم پیامبر ارمیا هست؟چون من آرمیا نشنیدم؟

زانو بغل نشسته دلم کنج خانه ات،حالا فقط خیال من است وبهانه ات،باهر نفس تپیدوگرفت از فراق تو،قلب شکسته ازدل خسته سراغ تو،اقرار میکنم که خدایم فقط تویی،هر آنچه مانده است برایم فقط تویی،شاهد ترین به خلوت شب های تار من،سامع ترین به زمزمه های نزار من،افتاده بر زمین مپسندم که بی کسم،این سان غمین مپسندم که بی کسم