2737
2734
عنوان

عکس پروفایل برادر شوهرم

2555 بازدید | 10 پست

بردار شوهرم  سی سالش هست.مجرد هستش.توی تل.گرام عکس پروفیلش سه تا از عکس های یه دختر هستش.بقیه عکساش هم عکس  نوشته درباره ی شکست عشقی و اینا.جالب شد برام آخه اصلا بهش نمیخوره عاشق . همسرم اصلا خبر نداره.جالبه میرن خواستگاری براش جاهای مختلف.به همسرم بگم عکس پروفایل داداش کیه؟  

بیــــــزارم از هر دردیــــــ که درمانــــش گـــــذر زمـــــــــان است...زمــــــــانی که دق مـــــــیدهد تــــــا بگـــــــــذرد....!

به نظر من یه اطلاعی به همسرت بده

شاید نمیدونن

به هر حال وجهه خوبی نداره عکس پروفایل یه پسر عکس خانم باشه و بعد پاشه بره خواستگاری

به نظرم به همسرت بگو که تذکر بده 

غالبا این طور وقتا یه عکس معمولی از خودش بذاره و عکسهای قبلی رو پاک کنه بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مادرش اصرار داره بره خواستگاری خودش هی میپیچونه.قشنگ عکس نوشته هاش معلومه شکست عشقی خورده یا داره  انگار حرفاش رو به کسی میزنه

بیــــــزارم از هر دردیــــــ که درمانــــش گـــــذر زمـــــــــان است...زمــــــــانی که دق مـــــــیدهد تــــــا بگـــــــــذرد....!

ن خداایی ب شما ارتباط خاصی نداره...

آخه زنداداش ادم چکار داره ک بخواد از روی پروفایل قضاوت کنه! 

شما بنا رو ب این بزار ک شکست عشقی خورده...

خب بعدش ک چی؟!!!!

ولی من هنوزم یواشکی پروفایلشو چک میکنم...!!😔❤
2738

نمیدونم  برای خیلی جالب بود .یهو جا خوردم.به شخصیتش نمیخوره عکس دختر دیگران رو بذاره. آخه میدونین عکس خواهر خودش رو تو گوشیش نگه نمیده.بیرون هم خواهرش حتما باید با چادر و اینا باشه.

ولی نمیگم چون دردسر داره

پرنیان من قاطی کردم چرا نی نی سایت اینطوری شده؟