2726
من سر پسرم باید یکم استراحت میکردم اما شوهرم خیلی حساس بازی درمیاورد و تا جایی ک میتونست نمیذاشت دست ی ب سیاه و سفید بزنم و گاهی زحمتام میفتاد پای مادرشوهرم از قبیل ناهار درست کردن ک دستش درد نکنه اما بعد زایمان بهم با حالت عصبانیت و دستوری گفت مراقب باش باردار نشی ک دیگه من کاری بهت ندارم خیلی دلم گرفت از حرفش گفت موقعی باردارشو ک هم خودتو بتونی جمع و جور کنی هم بچه ت رو هم شوهرتو هم زندگیتو!!!! اما منو شوهرم تصمیم داشتیم بچه هامون با فاصله سنی کم باشه ن با شش هفت سال اختلاف و حالاک باردارم میدونم ک اگه بفهمه خیلی ناراحت میشه و کلی قلنبه بارم میکنه کاش همه ب تصمیمای هم احترام بذارن شوهرمم قول داد ک تابلو بازی درنیاره تا کسی نفهمه حس و حالم شبیه کسایی هست ک گناه کردن و باید مخفی کاری کنن!!!! از شوهرم قول گرفتم تا میتونه کارامو انجام بده و مبادا سرسوزن زحتمو بندازه دوش کسی . از خدا میخوام این بچه م سالم و سرموقع بدنیا بیاد و نیازی ب استراحتم نباشه بگید الهی امین ممنونم
اگر مردی 👱🏻می خواهد همسرش👰🏻 مانند فرشته ها بی نظیر باشد اول باید مکانی چون بهشت🎑 برایش فراهم کند.....!!!!👌🏻 خانوما خیلی ریز برید اون دست قشنگه رو ......👏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربون دهنت مرسی عزیزم😔
اگر مردی 👱🏻می خواهد همسرش👰🏻 مانند فرشته ها بی نظیر باشد اول باید مکانی چون بهشت🎑 برایش فراهم کند.....!!!!👌🏻 خانوما خیلی ریز برید اون دست قشنگه رو ......👏🏻
2728
خب مادرا هم پیرن و کم حال و حوصله همونم که انجام داده دستش درد نکنه دیگه دلخورى نداره الانم سعى کنید خودتون کاراتونو بکنید و زحمت به کسى ندید انشالا به سلامتى بارداریتو بگذرونى
مرسی بچموش جون
عسلی جون ٤٦ سالشه جوونه من اصلا ازش توقع نداشتم و ندارم خیلی هم بطف میکرد ک ناهارو شامم درست میکردو میفرستاد بالا
مامان بهارسادات جان ١/٥ سالش یعنی تا زایمانم انشاالله میشه ٢/٣ ماه
حنا جون انشالله مرسی مهربون
مامی رادین جونم 😍 مینا جان اره منم از همین نظر خوشحالم عزیزم
ماتیک جون مبارک باشه ان شااله که بارداری راحتی داشته باشی... چه کار خوبی کردی که فاصله ی بچه هات اینقدر کمه فاصله ی بچه های من 10 سااااااااله چقدر پشیمونم خودت چندسالته؟
گاهی باید سکوت کرد... خدا پاسخگو خواهد بود...
2706