2733
2764
عنوان

دختر _12

311 بازدید | 0 پست

تاپیک آخر شما رو من نخوندم چون میدونم از سر ناراحتی هستش. من تو تاپیک شما که ۴۰ نفر برای حاجت شما دعا کنن با شما آشنا شدم وگرنه اصلا شما رو نمیشناختم تو این چند ماه هم هیچ توهینی به شما یا کاربر دیگه تو این سایت نکردم. شما منو تگ کردین تو اون بحث وگرنه من اصلا در جریان نبودم من قصدم اشتی و صلح بین شما و دوستان دیگه ام بود ولی شما متاسفانه یه بحث بی ارزش و بی جهت کش دادین . من خودم تو زندگیم مشکل زیاد دارم و از حوصله من خارجه این مسائل برای همین لغو دوستی زدم با شما . همه خانمارو تو این سایت دوست و خواهر خودم میدونم و قلبا دوسشون دارم چه مذهبی چه غیر مذهبی. شما @دختر_12    

@دختر_12    و ملوسک و @نون_بربریییی    ایسان عزیزم و اعتصامی و مریم جون مائده جانم سارینای عزیزم و فاطمه عزیزم و گلناز جانم و همه دوستانم که کم هم نیستن و نمیتونم تگ کنم عزیز من هستین. 

زندگی به اندازه کافی سخت هست برای هم سخت ترش نکنیم بگذرین . یک ماه بیشتر از یه بحث ساده میگذره هنوز ادامه میدین 

این اخلاقا باعث میشه همیشه  تنها بمونین و عذاب بکشین متاسفانه

شما هنوزم عزیز من هستین دعا میکنم هر جا هستین خوشبخت و شاد باشین . من هیچکس رو قضاوت نکردم و نمیکنم. 

@نون_بربریییی    

@نون_بربریییی    خیلی دوستت دارم جانم ❤❤

اگر لایق باشم خواهر شما هستم عزیز دل منی غصه نخوری عزیزم ❤❤❤ مهربونم

👈تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید👉 اصلا ای اهل عالم🖤موسم ناله و شور شین است🖤قرعه ماه محرم 🖤کوس شاهی به نام حسین است🖤یا لثارات الحسین🖤آجرک الله یا صاحب الزمان فی مصیبت جدک الحسین 🖤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤