2726
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 637049 بازدید | 27205 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان گلم نی نی های من ۳۳ هفته و ۵ روز عجله کردن و کیسه آبم پاره شد ۲۹ فروردین فارغ شدم خدارو شکر  اول ۳۳ هفته بتا زدم .دخترم ۱۶۰۰ و پسرم ۱۷۰۰ خدارو شکر وضعیت کلی خوب هستش فقط اولش پسرم مشکل تنفسی داشت که خدارو شکر بخیر گذشت .انشالله همه مامانها بی دردسر و با دل خوش بچه هاشونو بغل بگیرن و محتاج هیچ دوا درمانی نباشن .لطفا برا سلامتیه بچه های منم دعا کنید که به سلامتی بیارمشون پیش خودم .

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
سلام دوستان گلم نی نی های من ۳۳ هفته و ۵ روز عجله کردن و کیسه آبم پاره شد ۲۹ فروردین فارغ شدم خدارو ...

سلام عزیزم بهت تبریک میگم. اتفاقا الان اومدم بگم کسی فارغ نشده که پست شما را دیدم خیلی خوشحال شدم.

راستی الان اگه که مشکل تنفسی ندارند پس چرا بستری شدند؟

2728
سلام دوستان گلم نی نی های من ۳۳ هفته و ۵ روز عجله کردن و کیسه آبم پاره شد ۲۹ فروردین فارغ شدم خدارو ...

الهییییی   تبریک میگم عزیزم. ان شاالله به سلامتی. خداروشکر که حالشون خوبه. ان شاالله به زودی میان پیشت گلم  

سلاممممم

مبارکه خدا حفظشون کنه

زردی ندارن؟اسمشونو چی گذاشتی

سزارین خودت خوب بود ؟

دوقلوهای ناز من دوستتون دارم
سلام عزیزم بهت تبریک میگم. اتفاقا الان اومدم بگم کسی فارغ نشده که پست شما را دیدم خیلی خوشحال شدم. ...

ممنونم عزیزم دکترش گفت برای احتیاط نگهشون میداریم که ۷۲ ساعت بعد تولد مشکلی نداشته باشند دیشب هم گفتش خدارو شکر حالشون خیلی خوبه به احتمال زیاد تا دو سه روز آینده مرخص بشن ولی از دیروز که رفتم دخترم یه خرده زردی داشت که تو دستگاه گذاشته بودنش اونم گفت عادیه چون نسبت به پسرم کم وزنتر و ضعیفتر بودش 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
الهییییی     تبریک میگم عزیزم. ان شاالله به سلامتی. خداروشکر که حالشون خوبه. ان شاالله به ...

ممنونم عزیز دلم انشالله همه به سلامتی فارغ بشن فقط از من یه نصیحت برا آمپول بتا مرتب به دکترتون فشار بیارین من اول هفته ۳۳ بهش یاداوری کردم اول گفت نمیخواد بعد با تردید داد اگه دیرتر میزدم یا نمیزدم مشکل بچه هام جدی میشد مخصوصا پسرم که بعد عمل نمیتونست نفس بکشه 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
سلاممممم مبارکه خدا حفظشون کنه زردی ندارن؟اسمشونو چی گذاشتی سزارین خودت خوب بود ؟

ممنونم عزیزم اولش زردی نداشتند دیشب که رفتم گفتن دخترم یه ذره داره گذاشته بودن تو دستگاه، دکترش گفت اصلا جای نگرانی نداره کاملا عادیه اسمشون دخترم روژبین پسرم سیپان هر دوشون اسمهای کردی هستن 😊  وااااییییی اونقدر ناز بهم نگاه میکنن قند تو دلم آب میشه فداشون بشم .سزارینم سخت گذشت چون اورژانسی انداختنم تو اتاق عمل اولین دکتر شیفت پرید رومو دل و ردمو بیرون ریخت 😁تا دیروز از شدت درد به خودم میپیچیدم امروز نسبتا بهترم .سعی کنین بعد عمل دفع داشته باشین من اشتباه کردم شربتمو نخوردم که دفع کنم همه چی تو شکمم جمع شده بود به جای عملم فشار میاورد  دیشب از حرص چهار قاشق خوردم رو غلتک افتادم 😁الان خدارو شکر بهترم .

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

خواهشا از هفته ۳۲ به بعد ریسک نکنین آمپول بتارو بزنین اگه دکترتون نداد پیش یه ماما برین خیلیییییی مهمه  دور از جون بچه ها تو بخش نی نی هایی هستن که زودرس دنیا اومدن چون مادرهاشون آمپول نزدن واقعا زجر میکشن یکیشون که هفته ۳۳ بود چند روز پیش فوت شد 😢😢😢😢 جگرم آتیش گرفت صدای زجه هاش تو گوشمه .الهی خدا همه نی نی هارو حفظ کنه مال ما رو هم همینطور .

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
2706