2726
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 637024 بازدید | 27205 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام دوستای گلم من تازه عضو شدم.یه سوال دارم.من میخوام دوقل باردار شم خانمهایی که دوقلو باردارن میشه لطف کنید بگید بارداریتون طبیعی بوده یا با قرص؟؟ میخوتم تحت نظر دکتر کلومیفن بخورم برای دوقلو زایی.گفتم ببینم کسی هست با قرص باردار شده باشه که خیالم راحت باشه.ممنون میشم جواب بدین.در ضمن من یه پسر سه سال و نیمه دارم

سلام دوستای گلم من تازه عضو شدم.یه سوال دارم.من میخوام دوقل باردار شم خانمهایی که دوقلو باردارن میشه ...

سلام عزیزم. آره اینجا خیلیا با دارو دوقلو باردار شدن... ولی در درجه اول خواست خداست..خیلیام مصرف کردن دارو رو واسه دوقلویی ولی همون یه قلو باردار شدن...‌ 

سلام دوستان ،منم دوقلو باردارم هفته ۲۹،کسی میدونه توی هفته چمدم بدنیاییان مشکلی پیش نمیاد؟؟

بسلامتی عزیزم... معمولا اگه همه چی خوب پیش بره و مشکلی نباشه هفته ۳۷-۳۸ بدنیا میارنشون.... 

لتروزول هم باعث دوقلو رایی میشه؟عوارض نداره؟

عزیزم، من و همسرم یه دوره قرص fertilaid خوردیم و من دو قلو باردار شدم.دو ماه قبلشم یه بارداری پوچ داشتم .

ولی بارداری دوقلویی خییییلی سخته یعنی استرسش خییییلی زیاده. البته من روزی هزاربار خداروشکر میکنم چون خیییلی شیرینه مخصوصا وقتی به دنیا بیان.

2706