2737
2739
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 637373 بازدید | 27205 پست
خداراشکر منم خیلی خسته میشم از یه طرف دوتا بچه مدرسه ای که داعم تو خونه باید بهشون برسم از یه طرف ای ...

الهیی عزیزم..خدا کمکت کنه..من همش از خدا میخوام بهم توان بده بتونم به درستی از پس بچه هابر بیام

بچه های منم گاهی پیش میاد در طول روز چند دفعه شکشمون کار کنه..فکر کنم چون کامل دفع نمیکنن برای همین تعداد دفعات زیاد میشه..ولی وقتی کامل دفع دارن دو بار میشه 

بچه های تو هم لابد کامل دفع نمیکنن

پس چرا من چند هفتس انقد فشار و سنگینی دارم شکمم خ گنده نیس اشتهامم انقد کمه چندماهه اصلا شام نمیخور ...

😄😄😄عزیزم..خیلی خوبه که به 37هفته فکر میکنی..ان شالله خدا کمکت میکنه میرسی به 37😍

هر کی یه جوریه دیگه..منم این حالم رو به هر کی میگفتم درک نمیکرد

سعی کن شامت رو حذف نکنی.یه چیز سبک و مقوی در حد دو لقمه که شده ولی بخوری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ب نظرم رفتن بیمارستان اشتباهه اونا فقط میخان تجربه کنن میزنن ادمو ناقص میکنن خدای نکرده من ک از ب ...

چی کردن مگه؟!

منم خاطره بدی از بیمارستان رفتنم دارم..

بدون سوالی چیزی زدن معاینم کردن😐

هیچ وقت اون خانمه رو نمیبخشم.قیافش به قصابا میخورد تا ماما😒

خوش بحال شماها که بچه هاتون تو بغلاتونه من که تازه اول راهم،انقد تو نی نی سایت خوندم زایمان زودرس د ...

سلام عزیزم منم خیلی نگران ام ،تازه لک بینی هم داشتم نگرانی چند برابر ،وبه قول شما چون جثه ریزی دارم یکم میترسم انشالله به موقع دنیا بیان سالم باشن ،شما چند هفته هستید؟

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
2731
به سلامتی عزیزم برای ماها ک سقط داشتیم یخوره اضطراب آور و سخته سپری شدن روزها

سلامت باشین.آره منم خیلی استرس دارم ایشالاخداکمکمون میکنه

خداجونم ممنونم بابت مهربونیات
2738
انقد نترس استرس بدتر دورازجونت زایمان زودرس میاره  دکترت چی مبگه الهام؟ لعنتیا میبینن انقد عل ...

الان حالم بدتر شده , دوهفته پیش میگفت عادیه و سونو داد محض اطمینان

خدایا بچه هامو به خودت سپردم
پس چرا من چند هفتس انقد فشار و سنگینی دارم شکمم خ گنده نیس اشتهامم انقد کمه چندماهه اصلا شام نمیخور ...

من که دوباره وزن کم کردم 

دکتر میگه اصافه نکردی , مهم نیست فقط وزن کم نکن

چی کردن مگه؟! منم خاطره بدی از بیمارستان رفتنم دارم.. بدون سوالی چیزی زدن معاینم کردن😐 هیچ وقت ا ...

رفتم همه اموزشی بودن اومدن بالا سرم بلند شدم نمیزاشتن بیام بیرون ک ازین بیشتر ترسیدم

ب قول تو عین قصاب اومد معاینه نزاستم

بزور اومدم بیرون لز بیمارستان

الان از کیسه اب میترسم یدفع خیس شدم 

عفونتم دارم تیکه ای درمیاد 

ان ان میزنما حالا

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
من که دوباره وزن کم کردم  دکتر میگه اصافه نکردی , مهم نیست فقط وزن کم نکن

منم اصلا اصافه نمیکنم

اصلا اشتها ندارم بازور دو لقمه میخورم 

وزن چجور بگیرن اخه

این استرسا اشتها گذاشته مگه 

مردم انقد ب اول ابان فک کردم

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
منم اصلا اصافه نمیکنم اصلا اشتها ندارم بازور دو لقمه میخورم  وزن چجور بگیرن اخه این استرسا ا ...

منم فکرم کلا به آبانه

به شوهرم دیشب میگم چی میشد فردا اول آبان بود

2706