2726
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 637092 بازدید | 27205 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه باید پرونده تشکیل داد؟

از نظر بهداشت حتما باید حضوری میرفتم و پرونده تشکیل میدادم!برای چک کردن وزن و فشار و صدای قلب و....

.ولی بعد که دکترم فهمید گفت  ماها که استراحت مطلقیم و مرتب زیر نظر دکتر داریم سونو وآز میدیم نیازی به رفتن بهداشت نیست

البته برای من خوب شد چون از مامای بهداشت فهمیدم وزنم بالا رفته وباید مراعات کنم.که این مساله رو باید مامای خود دکتر بهم میگفته که حواسش نبود😒

کارکنای بهداشت خیلی پیگیرترن و مرتب تماس میگیرن.اما دکترم بعد سه تا ماما معلوم نیست چیکار میکنن.یکی از اون یکی گیج تر

بچها من تو سونگوافی نوشته بود اخر بار ک رفتم جفت فوندال قدامی متمایل ب لترال راست ؟ یعنی چی

بچها میشه واسم صلوات بفرستید . پارسال دو قلوهام تو ۷ماهگی از دست دادم دعا کنید جاشون سبز شه و سالم بچمو بغل کنم
آقا منم دلم دوقلو میخواد 😭😭😭

ب عنوان ننه دوقلو راهنماییت میکنم که هرچی دلت میخواد رو گوش نکنی و انجام ندی چون باور کن اسفالت شدم😞

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐

دوقلو های من دو سالشون رو تموم کردن

یکیش۲۳۰۰کیلوگرم بود یکیشم ۲۵۰۰ بود

۳۶هفته ۵روز ب دنیا اومدن 

دستگاه نموندن.

فقط دو روز بیمارستان موندم فقط قندشونو چکاپ میکردن

دیگه اول راهی اسی فقط زیاد تحرک نکن استراحت کن غذاهای مقوی بخور قشنگ رشد کنن

پول سونو دوبرابر هزینه بیمارستان دو برابر ویزیت دو برابر هزینه دکتر دو برابر و................

شوهرت شغلش چیه؟؟؟؟

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
دوقلو های من دو سالشون رو تموم کردن یکیش۲۳۰۰کیلوگرم بود یکیشم ۲۵۰۰ بود ۳۶هفته ۵روز ب دنیا اومدن&nb ...

چرا ۳۶ هفته کیسه ابت پاره شد؟ چیا میخوردی؟

بچها میشه واسم صلوات بفرستید . پارسال دو قلوهام تو ۷ماهگی از دست دادم دعا کنید جاشون سبز شه و سالم بچمو بغل کنم
چرا ۳۶ هفته کیسه ابت پاره شد؟ چیا میخوردی؟

رحمم ۴سانت باز شده بود اما خودم هیچ دردی حس نمیکردم اصلن نمیدونستم ظهرش ی قطره خون و خلط اومد شوهرم شب اومد رفتیم بیمارستان گفتن وقتته.همونجا کیسه ابم وقتی سونت وصل میکردن پاره شد عحله ای بردن اتاق عمل.

من خرما خاگینه خیلی زیاد میخوردم.مخصوصا خرما رو سرخ میکردم تخم مرغ میزدم بی نهایت خوشم‌میومد میخوردم. 

یکیم مولتی ویتامین خارجی استفاده میکردم 

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
سلام.ببخشید شما سرکلاژ نشده بودید؟

سلام

منظورتون بخیه زدن رحمه؟؟؟

2706