2726
عنوان

قالیشویی های غرب تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 1443 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قالیشویی ساوین بهترینه توجنت آباد 

من فرشای مامانم داده بودم به ساوین خودشون میان میبرن سرموقع هم میارن کارشون خیلی تمیییزه همه جای تهران سرویس دارن به همه اینجارو پیشنهاد میکنم اینم شمارشون  ۸۸۶۵۱۹۸۶   ۶۶۵۲۶۸۶۱    ۲۲۰۵۸۰۱۲

قالیشویی ونک خیلی عاااالیه👌👌

من چند روز پیش به توصیه یه فرش فروش که قالیشویی ونک رو بهم معرفی کرد و گفت کارخونش مستقله و عضو معتبر و قدیمی اتحادیست فرشای ماشینی و دستبافت گرون قیمتی رو برای شستشو و ترمیم ریشه دادم  دیروز برام اوردن خیلی عاااالی شده فرشام دلم نیومد معرفیشون نکنم چند تا از شماره هاشو میذارم.

۸۸۶۴۲۲۱۲

۴۴۲۱۵۷۴۹

۲۲۹۰۲۵۴۵

سلام من رو فرشام خیلی حساس بودم به توصیه یکی از دوستانم فرشامو که دستی تبریز وپر از لک بود دادم به قالیشویی اقدسیه امروز برام اوردن انصافا فرشام خیلی تمیز شده من اقدسیه را معرفی میکنم اینم شمارش 88605221

قالیشویی دریا محشره من فرشامو روشن خریده بودم بعدازتولد دخترم فرشام خیلی کثیف شده بود به سفارش یکی از اقوام فرشامو دادم به قالیشویی دریا امروز تحویل دادن خیلی راضییی بودم بنظرم اینجا بدید کارشون خوبه همه جای تهران سرویس دارن به همه اینجارو پیشنهاد میکنم 

من غرب هستم اینم شمارش ۷۷۱۹۱۷۲۴

ممنون که قالیشویی اندرزگوو را معرفی کردید منم فرشهای دستی وماشینی رابهشون دادم امروز برام اوردن ازشستشوی تمیز وتحویل به موقه واقعا راضیم وازهمه مهمتر بسیار منصف کاملامعقول وبدون هرگونه هزینه تراشی غیر واقعی که اکثر ارایه دهندگان انجام میدن من که دیکه مشتریشون شدم به همه هم پیشنهاد میکنم یک بار هم که شده امتحان کنن کارشون خیلی عاااااای اینم تلفونش   77091702                                                                                                                                                  44634282

قالیشویی زعفرانیه کارش حرف نداره

من هفته پیش فرشامو دادم خیلی راضیم .هم شستشوی خوب هم لکه برداریشون و بسته بندی عالی بود .شمارشو میدارم.۲۲۰۵۶۳۳۷            ۲۲۱۷۴۸۸۲

۸۸۳۷۰۸۶۳

قالیشویی ساوین عالیه 

من شهریورماه به سفارش دوستان توی همین سایت برا اولین بار بعدعروسیم چندتا فرش دستباف وماشینی سپردم بهشون جهت شستشو خیلی راضی بودم به همه اینجارو پیشنهاد میکنم اینم شمارشون ۸۸۶۵۱۹۸۶   ۲۲۰۵۸۰۱۲

قالی شویی ساوین خوبه 

ما هرسال فرشامون میدیم اونجاخیلی راضی بودیم ازش هرکی از دوستام معرفی کردم اونا هم راضی بودن همه جای تهران سرویس دارن به همه اینجارو پیشنهاد میکنم شمارش توسایتش هست 

قالیشویی ونک خیلی عاااالیه👌👌 من چند روز پیش به توصیه یه فرش فروش که قالیشویی ونک رو بهم معرفی کرد ...

منم فرشامو دادم در ابتدا ترس از رنگ دادن فرشهای دستبافتم رو داشتم خدا رو شکر اونرو هم عالی شستن.

خدمات این قالیشویی نسبت به دیگر قالیشویی ها بهتره

همه چیز بسیار عالی و زمان بندی دقیق بود.شمارشو میتونید از ۱۱۸ بگیرید.این تلفنه شعبه غربش.  ۴۴۲۱۵۷۴۹

قالیشویی آبرنگ خیلی خوبه.

من چند ساله فرشای خونه خودمو و مادرمو میدیم اینجا خیلی از تمیزی کارشون راضی هستیم هر کدوم از دوستام و فامیلامو معرفی کردم اونا هم راضی بودند چند تا از شماره هاشو میذارم.همه جای تهران شعبه داره.۸۸۸۶۶۱۴۹

۴۴۸۴۷۵۱۱    

۲۲۴۰۴۵۹۶

۷۷۵۴۶۷۴۷

2706