1648
1605
عنوان

قالیشویی های غرب تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 53 پست

قالیشویی ونک خیلی عاااالیه👌👌

من چند روز پیش به توصیه یه فرش فروش که قالیشویی ونک رو بهم معرفی کرد و گفت کارخونش مستقله و عضو معتبر و قدیمی اتحادیست فرشای ماشینی و دستبافت گرون قیمتی رو برای شستشو و ترمیم ریشه دادم  دیروز برام اوردن خیلی عاااالی شده فرشام دلم نیومد معرفیشون نکنم چند تا از شماره هاشو میذارم.

۸۸۶۴۲۲۱۲

۴۴۲۱۵۷۴۹

۲۲۹۰۲۵۴۵

سلام من رو فرشام خیلی حساس بودم به توصیه یکی از دوستانم فرشامو که دستی تبریز وپر از لک بود دادم به قالیشویی اقدسیه امروز برام اوردن انصافا فرشام خیلی تمیز شده من اقدسیه را معرفی میکنم اینم شمارش 88605221

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

قالیشویی دریا محشره من فرشامو روشن خریده بودم بعدازتولد دخترم فرشام خیلی کثیف شده بود به سفارش یکی از اقوام فرشامو دادم به قالیشویی دریا امروز تحویل دادن خیلی راضییی بودم بنظرم اینجا بدید کارشون خوبه همه جای تهران سرویس دارن به همه اینجارو پیشنهاد میکنم 

من غرب هستم اینم شمارش ۷۷۱۹۱۷۲۴

ممنون که قالیشویی اندرزگوو را معرفی کردید منم فرشهای دستی وماشینی رابهشون دادم امروز برام اوردن ازشستشوی تمیز وتحویل به موقه واقعا راضیم وازهمه مهمتر بسیار منصف کاملامعقول وبدون هرگونه هزینه تراشی غیر واقعی که اکثر ارایه دهندگان انجام میدن من که دیکه مشتریشون شدم به همه هم پیشنهاد میکنم یک بار هم که شده امتحان کنن کارشون خیلی عاااااای اینم تلفونش   77091702                                                                                                                                                  44634282

1613

قالیشویی زعفرانیه کارش حرف نداره

من هفته پیش فرشامو دادم خیلی راضیم .هم شستشوی خوب هم لکه برداریشون و بسته بندی عالی بود .شمارشو میدارم.۲۲۰۵۶۳۳۷            ۲۲۱۷۴۸۸۲

۸۸۳۷۰۸۶۳

قالیشویی ساوین عالیه 

من شهریورماه به سفارش دوستان توی همین سایت برا اولین بار بعدعروسیم چندتا فرش دستباف وماشینی سپردم بهشون جهت شستشو خیلی راضی بودم به همه اینجارو پیشنهاد میکنم اینم شمارشون ۸۸۶۵۱۹۸۶   ۲۲۰۵۸۰۱۲

قالی شویی ساوین خوبه 

ما هرسال فرشامون میدیم اونجاخیلی راضی بودیم ازش هرکی از دوستام معرفی کردم اونا هم راضی بودن همه جای تهران سرویس دارن به همه اینجارو پیشنهاد میکنم شمارش توسایتش هست 

قالیشویی ونک خیلی عاااالیه👌👌 من چند روز پیش به توصیه یه فرش فروش که قالیشویی ونک رو بهم معرفی کرد ...

منم فرشامو دادم در ابتدا ترس از رنگ دادن فرشهای دستبافتم رو داشتم خدا رو شکر اونرو هم عالی شستن.

خدمات این قالیشویی نسبت به دیگر قالیشویی ها بهتره

همه چیز بسیار عالی و زمان بندی دقیق بود.شمارشو میتونید از ۱۱۸ بگیرید.این تلفنه شعبه غربش.  ۴۴۲۱۵۷۴۹

قالیشویی آبرنگ خیلی خوبه.

من چند ساله فرشای خونه خودمو و مادرمو میدیم اینجا خیلی از تمیزی کارشون راضی هستیم هر کدوم از دوستام و فامیلامو معرفی کردم اونا هم راضی بودند چند تا از شماره هاشو میذارم.همه جای تهران شعبه داره.۸۸۸۶۶۱۴۹

۴۴۸۴۷۵۱۱    

۲۲۴۰۴۵۹۶

۷۷۵۴۶۷۴۷

1614

من قالیشویی ابرنگ رو پیشنهاد میکنم.توی صادقیه.

چند وقت پیش دوستم معریفیشون کرد منم فرشهای دستبافت و ماشینیمو برای شستشو و خدمات ترمیم شیرازه و ریشه دادم بهشون .خیلی راضیم از کارشون .به نظر من آبرنگ یکی از بهترینهاست .شمارش تو سایتش هست بازم شمارشو میذارم.۲۲۴۰۴۵۹۶       ۸۸۸۶۶۱۴۹

۴۴۶۲۰۱۵۶

من قالیشویی ابرنگ رو پیشنهاد میکنم.توی صادقیه. چند وقت پیش دوستم معریفیشون کرد منم فرشهای دستبافت و ...

ممنون بابت معرفی قالیشویی ابرنگ .

منم فرشامو دادم بعد از ۳روز خیلی تمیز با بسته بندی شیک تحویلم دادن.واقعا کیفیت کارشون عالیه.دفه قبل دادم یه قالیشویی اسمشو فراموش کردم ولی فرشامو خوب نشسته بود و چروک کرده بود ولی این دفه که دادم ابرنگ خیلی راضیم .فرشامو خیلی تمیز و اتو کشیده تحویلم دادن.

شماره تلفنش.۴۴۸۴۷۵۱۱   ۸۸۸۶۶۱۴۹

با سلام و خسته نباشید به دست اندرکاران نی نی سایت.

ازاین که چنین امکانی رو برای معرفی بهترین قالیشویی مناطق مختلف تهران را ایجاد کردید تا دیگر افراد که قصد دارند قالیشویی خوب رو انتخاب کنند از این طریق به هدف خود برسند.

بسیار سپاس گذارم و خوشحالم که دیدگاه و نظرمو به اشتراک میذارم.

من به دنبال یه قالیشویی عالی سمت غرب بودم که با پرسش از یک اقوام نزدیک به این نتیجه رسیدم قالیشویی ونک از نظر کار بسیار عالیه و البته بهترین قالیشویی تهران از نظرمردم توی سایت نی نی سایت قبلا تعریفشو شنیده بودم.

منم فرشهای دستبافت و ماشینی ابریشمی مو دادم .از نظر کیفیت خیلی (ترو تمیز بدون هیچ اسیب دیدگی ) تحویل گرفتم و خیلی راضی هم هستم.

اینم شماره تماس قالیشویی ونک شعبه غربشون.

۴۴۲۱۵۷۴۹    

1432
عزیزم قالی شویی دریا هم هست خودمون وهمه فک فامیل فرشا ومبلامون رو می دیم اینجا کارشون فوق العاده تمی ...

ممنون مرسی عزیزم عالی بود پیشنهادت منم ازشون سرویس گرفتم راضی بودم به موقع با هزینه مناسب کارو انجام دادن 

سلام من سال گذشته فرشای تبریز و ماشینیم به علت خراب شدن رادیاتور که در منزل نبودیم کلا خیس و خراب شده بود

به توصیه بکی از دوستام زنگ زدم قالیشویی اقدسیه خیلی سریع امدن بعد چهار روز اوردن خیلی تمیز و عالی شده بود.

اینم شماره تماسشان.۸۸۵۲۱۵۱۶ 

۲۲۴۵۶۵۶۵

قالیشویی آبرنگ خیلی خوبه. من چند ساله فرشای خونه خودمو و مادرمو میدیم اینجا خیلی از تمیزی کارشون را ...

منم فرشامو دادم به قالیشویی آبرنگ خیلی خیلی تمیز شده فرشام .من چون بچه هام کوچیکن هر ۶ ماهی فرشامو میشورم با خیلی از قالیشویی ها کار کردم ولی هیچ کدومشون  کیفیت کار آبرنگ و ندارن .شمارشو میذارم.

۴۴۸۴۷۵۱۱    

۸۸۸۶۶۱۴۹

دوستان اتفاقا من امسال فرشامو دادم به قالیشویی ونک انصافا عاااالی بود هم خیلی تمیز شده بود هم بر خلاف اکثر جاها مشکلی برای فرشام پیش نیومده بود 😊‌. شمارش

۴۴۲۱۵۷۴۹     ۸۸۶۴۲۲۱۲

عزیزم قالیشویی زعفرانیه از همه لحاظ عالیه .  کارشون حرفه ایه 🤩 چند تا هم شعبه داره من شعبه غربشونو زنگ میزنم . واسه مشتری هاشون وقت میزارن و کیفیت شستشوی بالایی دارن . فرشای من بعداز شستن براقیت خاصی پیدا کرده اینم شماره هاشه ۸۸۳۷۰۸۶۳ _۷۷۹۰۱۷۸۶_۲۲۶۰۵۰۳۷

1615