2733
2734
سلام کاربران عزیز قرار بود امروز سایت رو با ورژن جدید خدمت شما ارائه بدیم که متاسفانه با مشکلاتی پیرامون آن مواجه شدیم. به همین علت مجبور شدیم سایت را موقتا با نسخه قدیمی بالا بیاریم و بچه های فنی دارند روی این موضوع کار می کنند و امیدوارم که بزودی برطرف بشه به هرحال از مشکلی پیش اومد عذرخواهی میکنیم و منتظر خبر از طرف بچه های فنی هستم
سلام خانوم تهرانی یعنی بازم احتمالش هس قطع بشه سایت؟؟
سلام خداجون من میدونم که هرکاری میکنی به صلاحمونه امامابندههات کم طاقتیم.میدونم حکمتی بودتوآسمونی شدنه امیررضام،مراقب امیررضام باش وصبرنبودش وبرام بفرست.خداجونم میدونستم بزرگی کریمی رحیمی،بخشنده ای،یامولای من شکرت شکرت که نزاشتی باداغ امیرم بسوزم من میدونستم دویاره امیرموبهم برمیگردونی،شکرت یارب شکرت یاالهی شکرت،من تواین دنیادیگه نه پدری نه مادری مونده واسم خودت شدی همکسم پشتوپناهم.باش خداباش ،شکرت که باردیگه بمن نی نی دادی شکرت که بازم خنده وشادی توخونه ام آوردی شکرت که نزاشتی دل شوهرمودخترم سنگین بمونه خداجون حالاکه دادیش بهم نگهدارش باش حافظش باش تاآخر۹ماهم تابسلامتی بغلش کنم وبوش گنم امیررضامو. شکرت خداشکرت الحمدلله یارب العالمین.دوستت دارم خداجون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بلوط سلام من میخوام ویرایش کنم گزارش میخوره برای افراد. یعنی روی سه تا خط که کلیک میکنم گزارش میزنه. یعنی امروز هر چی گزارش زدم بی دلیل بوده. _________________________________ امروز این مشکل رو دارید؟
2738
معصومه لطفا تعداد کاربران تو تاپیک رو هم درست کنید _________________________________ نمایش کاربران حاضر در تاپیک باعث ایجاد بار اضافه روی سرور شده بود بنابراین حذفش کردیم . اگر بار اضافه نزاره برش می گردونیم اما فعلا امکان پذیر نیست
المیرا خانومی خانم تهرانی عزیز دیسلایک هم برمیگرده? همینطور اینکه اگه اشتباه لایک یا دیسلاک کنیم بتونیم پسش بگیریم? __________________________________ امکان پس گرفتن لایک رو گذاشتیم. اما گزینه دیسلایک رو نزاشتیم
2706