سلام

خدا جونم هرگز از درگاهت ناامید نمیشم.  
1396/01/31
|
16:02
  • یعنی واقعا با این وضعیت سایت حس اقدام برای نی نی دومو داری؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

دوستانی که تو اقدام واسه بارداری دوم هستن بیاین با هم باشیم . من خودم از 19 فروردین در اقدامم 8 اردیبهشت موعد پری هست. یعنی الان 21 پری هستم.

والا من دارم تو این سایت و حجم پیامای بزرگش گم میشم!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

بارداری اولم ماه دوم که جلوگیری قط کردم باردار شدم اما حالا یه کم نگرانم چون شنیدم و خوندم که ممکنه ناباروری در بارداری دوم باشه حتی اگه خیلی راحت دفعه اول باردار شده باشیم.

کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟

سلام من از دی ماه 94 تو اقدامم برای نی نی دوم آخرین پری 13 فروردین بود و موعد بعدیم 10 اردی بهشت منتظرم ببینم این ماه چی میشه

خدایا انتظار خیلی سخته ....این بار زیاد منتظرم نزار....به امید تجربه ی دوباره ی نه ماه شیرین فرشته ی کوچیک مامان زودی بیا تو دلم که منتظرتم 15 ماهه که منتظرم....و انتظار برای دومی از اولی هم سخت تره ...چرا که میدونی منتظر چه روزای شیرینی هستی که شروع نمیشه خدایا خودت انتظار همه ی منتظرا رو تموم کن...