2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الیزابت جون میشه قیمت جاهایی که لیزر کردی را بگی واینکه از چه دستگاهی استفاده مکنند وشما دچار پر مویی هستید یا نه وومی خواستم بدونم پوست شما سبزه هست یا سفید ؟ ببخشید اینقدر سوال پرسیدم چون میزان جواب دهی برای ادم های سبزه وپر مویی هرمونی کمه به خاطر این ابن سوالات را پرسیدم
2728
من چند ماه پیش برای ساق پام رفتم مرکز نوراطب ظفر راضی بودم. موهامم خیلی کم شده بیشتر از 95 درصد موهام دیگه در نیومد. این سایتشونه www.nooratebmp.com شمارش ۶۶۱۷۶۷۲۵ – ۶۶۹۶۱۹۳۹ – ۶۶۹۶۱۹۰۱ قبلا اپیلیدی می کردم. موهام زیر پوستی در میومد. هی میفتادم به جون پوستم از زیر پوستم در میاوردم موهامو. الان دیگه خوب شده. خدا خیرشون بده دستگاهشونم الکس بود
سلام .من یه مرکز تو تجریش رفتم که واقعا راضی بودم , لیزر دایود بود که طبق تحقیقات مفصلی که انجام دادم برای پوست ایرانی ها بهترهذچون خطر ایجاد لک مثل الکس رو نداره و تکنولوژی دستگاهشون خیلی جدید بود و اصلا درد نداشت شماره تلفن اشون ۲۲۷۲۶۱۲۵
من کلینیک ارمان شریعتی رفتم .یه خانوم دکتری بود اسمش دکتر حجتی بود فکر کنم یا بهجتی.دستگاهشون elight shrبود.از الکس ضعیفتره ولی 70 درصد اثر شبیه الکس داشت ولی قیمتاشون یک چهارم الکس هست .من و دختر خالمو و سه تا از دوستام رفتیم و خیلی هم راضی هستیم .خانوم دکتر هم اونقدر باوجدان و مهربونه که عاشقش میشید.22897323.یکی دیگه هم هست دوستم میرفت رزاسکین بود انگار تو ظفر .دستگاه اونا الکس بود دوستم هم راضی بود

خوب من میتونم بگم که برای لیزر الکساندرایت به کلینیک دکتر احمدیان در گاندی (هفتم)‌ نرید که هم دستگاهاش قدیمی، ژلی و بدرد نخور هست هم بسیار گرون‌تر از کلینیک‌های معتبر میگیرن! کلا پولتون رو دور میریزید.

2706