2410
2553
راستی یادم رفت بکم؛دکترم کفت تا میتونی مایعات بخور؛هر جی میتونی مایعات بخور و استراحت مطلق داشته باش و استرس هم بدترش می کنه.
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
عزیزم مسمومیت بارداری در صورتی ایجاد میشه که هم بروتئین دفع کنی؛هم فشارت بالا باشه؛جون شما یکی از مؤلفه ها رو نداری،بس زیاد جای نکرانی نیست و قابل کنترله.
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون بچه ها .................رفته بودم اورژانس ......گفت فشارت پایینه . 2 تا آزمایش که دا ده بودم یکی 24 ساعته که تو اون دفع شده بود . ولی تو دومی که آزمایش ادرار معمولی بود اصلا پروتئی نداشت .............
گفت شاید 24 ساعته اشتباه شده. نمی دونم. صبح می رم سونو کلیه
تو رو خدا دعا کنید
LilySlim Weight charts
2720
خواهش می کنم عزیزم

انشاءالله که هیجی نیست و اشتباه شده

امیدوارم بارداری راحتی داشته باشی و نی نیت صحیح و سالم بیاد بغلت
2714
جانم عزیزم؛من هستم
عزیزم استرس واست سمه؛سرتو یه جوری کرم کن و از فکرش در بیا
2706