2410
2553
سلام عزیزم . پسر من ده روزی هست که تیک جمع کردن بینی و باز و بسته کردن چشم گرفته. زیاد تکرار میکنه.& ...

عزیزم اصلا نگران نباش من هم اولش حس شما رو داشتم اینکه آدم یهو می بینه بچه صحیح و سالم شروع میکنه یه حرکت غیر ارادی انجام میده وجودش پر از اضطراب و ناراحتی میشه..ولی واقعا میگم به خودتون سخت نگیرید... به مرور زمان هم اون خوب میشه هم برای شما و بقیه عادی

عزیزم اصلا نگران نباش من هم اولش حس شما رو داشتم اینکه آدم یهو می بینه بچه صحیح و سالم شروع میکنه یه ...

ممنونم عزیزم که جواب دادین 

پسر شما خوب شده ؟؟ 

چه کارهای درمانی براش انجام دادین و الان چطور ؟

خدایا نگهدار همسر و فرزندانم باش🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم که جواب دادین  پسر شما خوب شده ؟؟  چه کارهای درمانی براش انجام دادین و الان ...

خواهش می کنم عزیزم. من راستش دو ماه اول هی روز به روز تیک ها بدتر شدن و تیکای جدیدتر اضافه شد طوری که خیلی ترسیده بودم.. بردمش پیش متخصص مغزو اعصاب نوار گرفتن نوارش خوب بود بعد شروع کردم قرص ریسپریدون (یک چهارم) بهش دادم  و شربت فلوکستین (یک سی سی) 

اما خب به نظرم نیازی به دارو نیست واقعا... و تیک ها با رفع استرس کودک و به مرور زمان کمتر میشن... الان خداروشکر خیلی کمتر شده و من هم داریوش رو خودم قطع کردم. همینکه کودک نگرانی شما رو احساس کنه تیکهاش بدتر میشه سعی کنید بی خیال و خونسرد باشین هرچند خیلی سخته میدونم. 

ممنونم عزیزم که جواب دادین  پسر شما خوب شده ؟؟  چه کارهای درمانی براش انجام دادین و الان ...

و یه موضوع دیگه اینکه تا دوازده سیزده سالگی ممکنه این تیک ها برن و بیان مثلا دو سه ماه کلا بره یک ماه خفیف و کم باشن... یا اینکه ممکنه کلا قطع بشن... در هر صورت اونقدر موضوع وحشتناکی نیست که زندگی تون رو بخاطرش مختل کنید.. خیلی چیز رایجی هست بین کودکان

2720
و یه موضوع دیگه اینکه تا دوازده سیزده سالگی ممکنه این تیک ها برن و بیان مثلا دو سه ماه کلا بره یک ما ...

مممنونم عزیزم 

خداروشکر خیییلی کم شده 

نذر ۱۲۴ هزار صلوات برا پسرم گرفتم که این مشکلش برطرف بشه و سر ۳۰۰ صلوات ، صبح که بیدار شدیم نگاش کردم تا خیییلی کم شده 🤲🤲🤲 

خدایا شکرت

خدایا نگهدار همسر و فرزندانم باش🙏🙏
2714
سلام بچه شماهم تیک عصبی داره ؟ دختر من تیک توره داره درخواست دوستی میدم بعدشمارمو میزارم توی خص ...

سلام...درخواست دوستی دادم،اما نمیشه،دخترتون بهتر نشد؟دختر منکه الان ۳ سال هست همونجوره

عزیزم تیک بچتون رو‌چی کردید ؟ من درگیرم با بچم‌

ببرش دکتر منم‌تیک عصبی دارم داروی پریمیدون استفاده میکنم اذیتش نکنین به خاطر استرس زیادی هست سریع بیزینس پیشه دکتر بعدادممکنه تشنج کنه تو کلاس دانش آموزا مسخرش کنند 

سلام عزیزم خوبین؟ پسرتون در چه حالیه تیکش؟ 

سلام عزیزم.وقت بخیر.

راستش یه چند ماهی خودش با بی توجهی که بهش داشتیم خوب خوب شد.

ولی حدود یک ماه پیش دوباره خیلی بی دلیل شروع شد دوباره و همچنان ادامه داره. اصلا هم توجه نمی کنیم ولی اصلا ترک نمیشه

شما چطور؟

2706