2703
2553
درکت میکنم عزیزم خیلی سخته بعد معمولا بهره هوشیشون بالاس پسر من واقعا باهوشه   پسر منم تیکش مت ...

عه واقعا میگین بهره هوشیشون بالاست؟ اخه پسر منم خیلیی باهوشه فقط این تیکاش اذیتش میکنه کلاس اوله مجازی درس یاد میگیره 

درکت میکنم عزیزم خیلی سخته بعد معمولا بهره هوشیشون بالاس پسر من واقعا باهوشه   پسر منم تیکش مت ...

پسر شما چندسالشه؟ من پسرمو بردم روانپزشک اطفال گفت تیک اکثرا یکسال طول میکشه یا کمتر درصدی کمی بیشتر از یکسال طول میکشه اماتا هجده سالگی خوب میشن ما تو خانواده تیک نداشتیم اصلا اما بچم تیک گرفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر شما چندسالشه؟ من پسرمو بردم روانپزشک اطفال گفت تیک اکثرا یکسال طول میکشه یا کمتر درصدی کمی بیشتر ...

عزیزم پسر من ۱۰ سالشه منم خیلی مطلب خوندم دوران بلوغ خوب میشن امیدوارم بچه های ما هم اینجوری باشن متاسفانه برادر من گاهی خیلی تند تند چشماش رو باز و بسته میکنه برا ما ارثیه😔

عه واقعا میگین بهره هوشیشون بالاست؟ اخه پسر منم خیلیی باهوشه فقط این تیکاش اذیتش میکنه کلا ...

بله من چندتا دکتر و روانشناس رفتم گفتن باهوشه پسر من از بچگی درگیرشه ولی محسوس نبود وقتی موهاش بلند میشد خیلی سرشو تکون میداد موهاش رو کوتاه میکردیم خوب میشد ولی یکسال قبل از شهری که خیلی عادت کرده بود و دوستش داشت نقل مکان کردیم ضربه بدی خورد و تشدید شد

2720
ببخشید تیک بچه ی شما چی بود؟ الان چطوره؟خوب شد،میشه جوابمو بدین

سلام نه هنوز درگيريم. دارو ريسپريدون و سرترالين ميخوره ولي تيك ها ميرن و ميات كلا حداقل يكي و حداكثر تا ٤ تا همزمان رو داره . دكتر ميگه داروها تا حدودي كمك ميكنن و بعد از ١٤ سالگي بيش از ٦٠ درصد احتمال كم شدن يا از بين رفتن هست. از پلك زدن دوچشم تا فشردن شديد يك چشم روي هم و خيره كردن چشم يا برگشتن سوي چشم و كج كردن يا باد كردن بيني و در آوردن زبان و پيچشمچ دست گاهي تكان سر به بالا يا پايين و باز و بسته كردن بازو همه علايم باهم نيست نهايتا در حالت شديد دو تا سه تا باهم باشه يا در طول روز  ممكنه ٣-٤ تا تك تك ديده بشه لطفا اگر كسي سن بچش از ١٤ گذشته و يا اين مراحل رو طي كرده و بچش بزرگ تَر شده خبر بده كه در چه وضعي هست ممنون

2714
سلام داروها رو داديد نتيجه داشت؟! لطفا خبر بديد

سلام داروهاش مرتب دادم اما خوب نشده ی روز ممکنه خیلی کم باشه ی روز ممکنه شدید باشه ، بمن دکتر گفت تا هجده سالگی خوب میشن نمیدونم واقعا ، تو اینترنت خوندم مادام العمر از هرکی تیک داشته پرسیدم میگن خوب نشدیم 

پسرتون خوب شد؟

سلام عزیزم از وقتی دارو شروع کردیم کمتر شده البته روزایب هم میتونم بگم فرقی نکرده البته دارو رو از دوز کم شروع کردیم گفتار درمانی هم میبرم گفتارش بهتر شده حرف رو کمتر تکرار میکنه ولی کلمه رو تکرار میکنه مثلا توی جمله ۳ بار میگه همینطوری هنینطوری همینطوری 

دخترم من چندروزدچارتیک تنفسی شده دکتربهش شربت تنتالین داده خیلی استرس دارم خدا کنه خوب بشه کسی ازاین شربت استفاده کرده😢

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

سلام.دختر من هم ۹سالشه حدود یک ساله که دچار تیک شده دارو پیموزاید ۴نصف صبح نصف شب به همراه نصف  بی پریدن استفاده میکه الان حدود یک هفته است که تیکها بطور شدید برگشتنه.منم از زندگی افتادمه هم من داغونم هم خودش.میگه مامان کمکم کن   تو رو خدا کسی میدونه این تیکها دائمی هستن یا درمان میشن؟

سلام.دختر من هم ۹سالشه حدود یک ساله که دچار تیک شده دارو پیموزاید ۴نصف صبح نصف شب به همراه نصف   ...

منکهدخترم دوساله درگیر هرروزم بدتروبیشتر میشه.دخترمن ۹سالشه.خودم افسردگی شدید گرفتم که تاخودکشی هم پیش رفتم.....از برج ۲ بادکترقرایی اشنا شدم....یکم داروهاش نسبت به بقیه اثرگذاریش بیشترشده..اماهمچنان پراز تیک هست😔

2706