2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هفته ۱۹بارداری بودم که برای غربالگری دوم رفتم سونو.گفتن قلبش ازکار افتاده.شب وحشتناکی بود.تاخونه پیا ...

کاش الان میومدید میگفتید بچه دار شدین دوباره یا خیر...دقیقا دو هفته پیش همین اتفاق برا منم افتاد...

من دو هفته دیگه سونو ان تی دارم. الان آخرای هفته ۱۰ هستم. خیلی استرس دارم. درد و لکه بینی داشتم که با شیاف قطع شده فعلا. بعد از ده سال زندگی مشترک و دوسال نازایی باردار شده م. خدا به همه مون کمک کنه که این مراحل سخت رو پشت سر بزاریم.🙏

2738

سلام منم سه ماه که بچه هام از دست دادم سه قلو و شیش ماه به دنیا اومدن هم از لحاظ روحی حالم بده و اینکه سه ماه خون ریزی دارم همه ازمایش و سنوی دادم همه خوبن دکتر چندتا رفتم همه میگن صبر کن ولی خسته شدم نمیدونم چیکار کنم کسی هست راهنمایم کنه

یکی از آشنایان ما رفته بود سونو گفته بودند قلب بچه تشکیل نشده و باید سقط کنی... شوهرش نذاشته بود سقط کنه. بعد دو سه هفته خودش یواشکی دوباره رفته بود سونو گفته بودن قلبش تشکیل شده و شرایط بچه خوبه. نمی دونم چه خبره تو این جامعه پزشکی واقعا....  

سلام.درست می فرمایید .متاسفانه عده ای ساده ترین اصول علمی رو یاد نگرفته  دکان باز کردند و مردم رو گمراه و نگران میکنند. قلب جنین ممکنه تشکیل نشده باشه واین به سن بارداری ربط داره. متاسفانه پزشکان و یا مادران بعد از تست مثبت بارداری، برای انجام سونو عجله دارند در صورتیکه دوباره کاری خواهد شد و یا تشخیص اشتباه  باعث نگرانی مادران میشه.البته جزئیاتی هست که اینجا نمیگنجه.پیشنهاد میکنم در صورتیکه اورژانس پزشکی مثل خطر جان مادر یا جنین مثل خونریزی یا درد های شدید و ... وجود نداره سونو در ۱۱ هفتگی بارداری انجام بشه.البته محاسبه این سن، خوبه توسط پزشک و مامای باتجربه صورت بگیره.موفق باشید  

2706