2737
2734

از خوندن خاطراتتون کلی لذت بردم کلی اشک ریختم 

خیلی حس خوبی بهم داد خاطراتتون 

چون خودمم یک ماه دیگه جنسیت بچم مشخص میشه واز خدا میخوام فقط سالم باشه 

اولش خیلی دلم دختر میخواست الانم ته دلم دختره 

ولی وقتی صدای قلب نی نیم و میشنوم واقعا دلم نمیاد فرق بذارم هرکدومشون چه پسر چه دختر شیرینیه خودش و داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدخوبه که همتون اونی که حس کردید ودوس داشتید بوده من عااااااشق پسربودم دوقلوباردارم.ازاولش حس مبکرد ...

واقعا چراانقد ناشکر مگه میشه مادر باشی و ارزوی مرگ بچت رو داشته باشی

من سه تا دختر دارم برای سه تاشون حسم می‌گفت دختره یعنی میرفتم رو تخت دراز می‌کشیدم هنوز دکتر نگفته خودم میدونستم واقعا حس مادر خیلی درسته .  اینم بگم حس با دوست داشتن خیلی متفاوته 

الان میخونم تو نی نی سایت بچه دومشون  هم دوباره دختر شده  چقدر حرف خوردن اما من اصلا کسی چیزی بهم نگفت  بهم تیکه ننداخت نه خانوادم نه خانواده همسرم خودم هم راضی بودم اصلا به پسر فکر نمی‌کردم . خداروشکر . دوران کودکیشون برام فقط لذت بود . الان که بزرگتر شدن هی خوشبختی من هم بزرگتر میشه . 

تا اینکه گفتیم تا سنمون بالاتر نرفته یه نی نی دیگه هم بیاریم بازم مثل قبلیا بدون هیچ مقدمه و پیش زمینه و رژیم و استرس جنسیت فقط اقدام کردیم . از همون موقع اقدام دوباره دلم سونو کرد منو   اینسری حس میکردم پسره . رفتم سونو دکتر گفت پسره . 

خوشحالم  که نه خودم رو  اذیت کردم نه دخترامو با فکر به جنسیت تقدیرم توش پسر بود بهش هم رسیدم . اگر نبود هم هیچوقت نمی رسیدم . 

غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد ...‌‌...
2731