2726
عنوان

تنها راه هک کردن تل گرام همون....

42 بازدید | 13 پست
سلام. یه نفر هس که ادعامیکنه منو هک کرده هرچی تو تل اتفاق میفته گفته منم میدوتم دسترسی داره به تلم. درصورتی که اصلا نمیتونه از سیمکارت وگوشیم استفاده کنه که رمزو بزنه تلمو هک کنه. خودش یه بار گفت از طریق سکرت چت🤔

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

حالا نمیدونم یعنی چی چطوری شما نمیدونید؟؟؟؟؟

😙گل پسرم قندعسلم فتوکپی برابر اصل خودمه😙 شوهرم خیلی خوشبخته ازمن یه کپی کوچولو شده داره مگه نه🤗😍              اسمم دانا س دوستان

هرکی هر چی میدونه بگه ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میام میخونم اگه نبودم پسر بیدارشده

2728
فک نکنم بشه از راه سکرت چت امکان داره کس دیگ بهش کد داده
سرنوشت بدنوشت: ڪدام را بــنـویـسـم ...؟ ڪدام را بــســپــارم ...؟ دلـے ڪہ از تـو گـرفــتہ یـا دلے ڪـہ بــے تـو گـرفـــتــہ ..
گلبرگ جان همین کارو کردم چند بارم دایت اکانت کردم ولی بازم هک‌شدم. بجزخودمم کسی از سیمکارتم نمیتونه استفاده کنه چون قفل داره موقع راه اندازی

تو گوگل سرچ کن کنترل گوشی دیگران یک نرم افزار میاد رو گوشبش نصب می کنه رو گوشی تو هم نصب می کنه که مخفی هست نه تنها تل گرام بلکه همه چیزو کنترل می کنه و می بینه همممه چیز