2726
عنوان

تجربه من در مورد ماسک زغال black mask

119053 بازدید | 52 پست
هر کی وارد کننده ماسک زغال بود و هست خیلی باهوشه و تونست تو مدت کم اینقدر تبلیغات وسیع کنه براش من و خواهرم قبل عید این ماسک رو خریدم با دو مارک معروف و متفاوت.حالا بعد 10 روز صورت من که هنوز خوب نشده. کل عید همه بهم میگفتن چی کار کردی پوستت خراب شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من کپسول کربوگل گرفتم و استفاده کردم خوب بود
کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
خب این مدل ارزونا خوب نیس اما ازامریکا مدل هس که فقط برای بینیه اون واقعا تاثیر داره .وماسک زغال اورجینز هم پاک کننده س این بلک ماسکها همش الکیه
 (یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂
یه مدل دیگه هست که باید گرم بشه با دستگاه از اونا کسی استفاده کرده؟فروشنده میگفت پاکسازی میکنه
هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
من تبلیغشوندبدم میگن ماهواره تبلیغ میکنه ماهواره ندارم من یه مغازه هست محلمون لوازم آرایشی مشتری دایمشیم اون پیشنهاد داد خریدم چیز بد نمیدن بهمون اصلا یه زن وشوهرجوونن13هزاره12هزاردادن تو نت هم یه جانوشته بود13هزاره برا مدت کوتاهی10هزارمیدن
😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2706