موضوع بحث

آزمایش خون بارداری

69971 بازدید | 29 پست
سلام به هممه دوستان
من ماه دوم اقدام به بارداریمه.باید 5 پری میشدم.دیروز آزمایش خون دادم. بتا 3 بود.نزدیک پری 2روز لکه بینی تیره و خیلی کمداشتم.سینه هام خیلی درد میکرد.بیبی چکم هم منفی بود.
به نظرتون امکانش هست مامان باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1393/10/28
|
20:09

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

سلام زینب جون خوبی؟
منم تقریبا مواردم مثل شماست لکه بینی از روز 28 تا 31 پری و روز 31 آز خون با بتای 16
الان دیگه لکه بینی ندارم (روز 35 ) ولی باید تا اول آذر صبر کنم و بعد آز مجدد بدم . کمی هم گاهی دلدرد دارم
میشه بگی شما الان روز چندمتونه و پری نشدی؟ یه خبر جدید از خودتون میدی؟ ممنون خیلی نگرانم
سلام. بچه ها من 21 آبان باید پریود می شدم البته به دلیل پلی کیستیک بودن تخمدان هام دکترم بهم گلوکوفاژ داده مصرف کنم. تا حالا پریود نشدم. نگرانم. بیبی چک استفاده کردم ولی یه خط نشون داد ( عدم بارداری) لکه بینی هم ندارم. فقط از تاخیر پریودم نگرانم. به نظر شما باردارم یا به خاطر کیست و قرص هاست؟
قلب من وتو را،پیوندجاودانه مهری است در نهان؛پیوندجاودانه ما ناگسسته باد؛تا آخرین دم ازنفس واپسین مااین مهر بسته باد.
سلام من 15روز از پری عقب افتاده یکبار آزمایش خون دادم منفی بود اما همش حالتهای دلپیچه و سرگیجه دارم یکبار هم آمپول زدم 5 روز گذشته اما پری نشدم امروز دوباره آزمایش خون دادم. ممکنه باردار باشم؟
سلام
من 29 مهر باید پریود میشدم 3روز که عقب انداختم رفتم آز خون دادم بتا10 بود دکتر گفت 1 هفته دیگه آز خون بدم فردا باید برم آز بدم امروز بی بی چک گذاشتم یه خط پررنگ ویه خط کمرنگ بود یعنی میشه من باردار باشم؟؟؟؟؟//