2726
عنوان

راهنمایی درمورده عمل لیزیک چشم

| مشاهده متن کامل بحث + 46922 بازدید | 32 پست
من تحقیقات مفصلی کردم لیزیک مشگلی برای حاملگی و زایمان طبیعی یا سزارین نداره اصلا . شماره چشم هم اگه بالای 18 سال بیش از یک سال تغییر نکنه می شه عمل کرد. دکترپیمان چشم منو لیزیک کرد تو کلینیک پارسیان اصفهان با اینکه گفته بود دیدم یک هفته بعد خوب می شه ولی از روز بعد عمل عااالی بود... کلی ذوق کردم! خواهر من هم همین دکتر عمل کرد اونم خیلی خیلی راضی بود... واقعا به کسایی که عینک دوست ندارن توصیه می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان من چند سال قبل پیش دکتر مهرداد محمدپور جراح و فوق تخصص چشم و لیزیک عمل کردم بسیار دکتر با اخلاق و منصف و ماهر و مهربونی هستن همه مراحل عمل رو هم شخصا انجام میدن با اینکه استاد دانشگاه هستن  نیاز به معرفی نامه هم ندارن و مشاوره عمل هم رایگان انجام میدن تلفن مطب تهران ۸۸۷۲۷۴۶۹

همیشه حتی روزهای تعطیل پاسخگو هستن

سلام به همگی شما عزیزان من هم پیش دکتر مهرداد محمدپور لازک کردم کارشون فوق العاده عالیه به چند نفر دیگه هم که معرفیشون کردم همه راضی بودن پیش چند تا دکتر دیگه رفتم گفتن نمی تونی زایمان طبیعی کنی بعد عملت  ولی ایشون گفتن می تونم و دو سال پیش زایمان طبیعی کردم و عمل لازک هم ۳ سال پیش انجام دادم و اصلا شماره چشمم تکون نخورده و صفره‌و هیچ مشکلی نداشتم بیییی نظییییرن خیلی هم با انصاف هستند و تلفنشون رو همسشه جواب میدن ۰۹۳۹۲۰۰۲۴۵۲

تلفن مطبشون:۸۸۷۲۷۴۶۹ همیشه بر می داره این شماره

2728

سلام عزیزم

من ۲۱ سالمه ومیخواستم چشممو عمل کنم

دکترم،دکتر پیمان رو معرفی کردن و گفتن کارشون خیلی خوبه

چون شما پیش ایشون عمل کردین میخواستم چندتا سوال ازتون بپرسم

اینکه شما چند سال پیش عمل کردین؟

هزینه عمل چقدر بود؟

ادرس مطب ایشون رو دارین؟

و اینکه چند

دختری بودم به کنج خونه😁😁

سلام عزیزم

من ۲۱ سالمه ومیخواستم چشممو عمل کنم

دکترم،دکتر پیمان رو معرفی کردن و گفتن کارشون خیلی خوبه

فرشته جون شما پیش ایشون عمل کردین میخواستم چندتا سوال ازتون بپرسم

اینکه شما چند سال پیش عمل کردین؟

هزینه عمل چقدر بود؟

ادرس مطب ایشون رو دارین؟

دختری بودم به کنج خونه😁😁

چشم پزشک فقط دکتر مهرداد محمدپور بسیار چشم پزشک حاذق منصف و مهربانی هستندفوق تخصص چشم لیزیک و قوز قرنیه می باشند من که خیلی راضیم شماره چشمم خیلی بالا بود و قرنیه ام نازک بود همه ی دکترها جوابم کرده بودند دیگه از دست عینک سنگینم خسته شده بودم بسیار افسرده و گوشه گیر بودم و حتی خواستگار راه نمیدادم و از ظاهر شدن در جمع به خاطر عینک ته استکانی ام وحشت داشتم تا اینکه توسط یکی از دوستانم با ایشان آشنا شدم و مشکلم را در میان گذاشتم ایشان بسیار متاثر شدند و وقتی فهمیدند من مشکل مالی هم دارم حق الزحمة خود را دریافت نکردند الان یکسال است که ازدواج کردم و خوشبختی خود را مدیون محبت های پدرانه ی ایشان میدانم از خداوند بزرگ برای ایشان طول عمر با عزت و سلامت خواستارم و به همه ی همسن های خودم که اسیر عینک هستند و عینک های ضخیم زندگی شان را تحت تاثیر قرار داده توصیه میکنم حتما خدمت ایشان برسند و تا زندگی شان رنگ دیگری به خود بگیرد انشاالله

تلفن تماس:۰۹۳۹۲۰۰۲۴۵۲

و حتما از سایت ایشان بازدید فرمایید.  www.lasik20.com

عزیزم من چند سال پیش خدمت استاد دکتر مهرداد محمدپور لیزیک شدم عینکم خیلی ضخیم بود همه ی دکتر ها منو جواب کرده بودن خیلی افسرده شده بودم وضع مالی خوبی هم نداشتم و به خاطر عینک سنگینم در جمع ظاهر نمیشدم و کاملا وابسته به عینک بودم ایشان بدون دریافت حق الزحمة من را عمل کردند و زندگی جدیدی به من بخشیدن خدا ازشون راضی باشه دعای خیر من و خانواده ام بدرقه راه ایشون باشه

سلام ، دکتر قریشی از بهترین متخصص های این عمل هست در اصفهان و هر کسی رو من میشناسم رفته پیشش مشکلی نداره الان و کاملا راضی هستش و خیلی مجهز هست از نظر تجهیزات.

و خیلی اصولی از لحاظ معاینات. البته من تهران هستم ولی دوست در اصفهان زیاد دارم

من توی کیلینیک نوین دیدگان پیش دکتر امیر عبداله خیابانی عمل کردم سال ۹۵ . مطبش سر زعفرانیه هست 

سالهاست مریضش هستیم 

دکتر بسیار دقیق و حاذق هست 

مامانم و مامان بزدگم هم پیشش آب مروارید عمل کردن

2706