2737
2734
عنوان

بررسی وضعیت دهانه رحم برای تشخیص بارداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40155 بازدید | 81 پست
به امید خدا هستی برای من همینطوری بود

خانومی من جمعه که موعدمه

دیشب دهنه رحمم خیلی بالا رفته بود ولی امروز صبح متوجه شدم اومده پایین

یعنی دیگه پریود میشم؟؟

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
خانومی من جمعه که موعدمه دیشب دهنه رحمم خیلی بالا رفته بود ولی امروز صبح متوجه شدم اومده پایین یعن ...

حامله بودی عزیزم.؟ ازمایش دادی.؟

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حامله بودی عزیزم.؟ ازمایش دادی.؟

خانومی فعلا که ۱۲ ام موعدم بود هنوز نشدم

میترسم آز هم بدم

همش هم حالت های پریودی دارم

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
منم خونده بودم.شاید در مورد عده کمی مصداق داشته باشه.در مورد من که اصلا اینطور نبود

لی لی جان یعنی شما تست کردی دهانه رحمت پایین بود ولی حامله بودی،؟

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من
2728
بارداربودی عزیزم؟؟

بله خانومی

2738
عزیزم اگر هستی خواهش میکنم بهم کمک کن و منو راهنمایی کن از نگرانی در بیام کی بی بی زدی مثبت شد؟خواهش ...

عزیزم من موعدم ۱۳ ام بود ولی چون باور نمیکردم که باردار باشم ۵ روز بعد تاخیر بی بی زدم سریع دو خط شد

عزیزم من موعدم ۱۳ ام بود ولی چون باور نمیکردم که باردار باشم ۵ روز بعد تاخیر بی بی زدم سریع دو خط شد

مرسی از جوابت علایمی نداشتی؟منم وضعیت دهانه رحممو چک کردم بالا بود بعدش اومد پایین دوباره امروز دیدم بالاست ولی دهانش سفته میشه بهم بگی شما چطور بودی؟علایم دیگه ای داشتین؟ممنونت میشم

سلام بله من امتحان کردم درست بود وقتی انگشت تو واژان داخل میکردم تنگ تر از حالت عادی بود و دهانه ر ...

سلام عزیزم

من الآن امتحان کردم اصلاانگشتم به دهانه رحمم نمیرسه

انگاری توی واژنمم بادکرده درصورتیکه قبلا این شکلی نبود

بنظرتون من باردارم؟!

روز۲۵پری هستم

بیبی چکمم منفی بود😔

نوک سینه هامم ازبعد تخمک گذاری سفت ودردناک شدن حسابی

البته آمپول اچ سی جی زدم

ترشحاتمم بیرنگ وکمی سفیده

میترسم عوارض آمپول باشه یکساله منتظرم

اینشالله همه منتظرای فرشته به آرزوشون برسن

آمین

نوک سینه هامم ازبعد تخمک گذاری سفت ودردناک شدن حسابی البته آمپول اچ سی جی زدم ترشحاتمم بیرنگ وکمی ...

الهی امیین

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2706