2703
2553
عنوان

باید خونه رو سمپاشی کنیم

4774 بازدید | 41 پست
سلام خانمها چندوقتی هست توی یکی از واحدهای خونه ما کنه پیدا شده بخاطر مستاجری که سگ نگه میداشت داخل خونه و آدم درست و تمیزی هم نبود. آقایی که قراره سمپاشی کنه گفته تمام واحدها باید همزمان سمپاشی بشن .چیزی که هست ما بچه کوچک داریم و نگرانم که این سمها براش خطرناک باشه. میخوام وسایلشو جمع کنم بیارم خونه مامانم ولی باقی وسایل خونه رو خب نمیشه. خواستم ببینم کسی تجربه یا اطلاعاتی داره که چیکار کنم ضررش برای بچه کمتر بشه. خیلی ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
ظاهرا کنه بیشتر سراغ بچه ها میره. جای نیشش هم حسابی اذیت میکنه. تمام واحدها از راه داکت ها به هم مربوط میشن. کنه هم جاهای تاریک رو دوست داره. ببینید چقدر اطلاعات پیدا کردم ظرف همین مدت. فقط نمیدونم این سمه اصلا فایده داره یا نه. اگه قراره گنه ها رو بکشه چرا میگن اگه یه واحد رو سمپاشی کنیم کنه ها میرن سراغ باقی واحدها. اگه قراره فقط فراریشون بدن با تخم هایی که احیانا مونده بعدا چه کار میشه کرد. این مساله خطرناک بودنش هم شده غوز بالای غوز
ماپشت لوله خودمون کفتر لونه کرده بود و باعث شده بود ساس از بدنشون بیاد خونم و من نفهمم و 4بار نیشمون زدن و ما اول فکر کردیم کنه هس ولی ساس بود چشمت روز بد نبینه 20روز اواره بودن و خودم کل خونه رو سم زدم و رفتم یه هفته خونه مامانم. بچمم4ماهش بود.
عاشقتم خدااااا
نمیدونم نجی جان من خودم ندیدم . ساس رو هم شنیدم خیلی خطرناکه. میگن راهی جز سمپاشی نداره. یادمه یه زمان تو خوابگاه ما پیدا شد. کل خوابگاه رو خالی کردن و گفتن تا دو هفته نیاین. واقعا موندم چکار کنم
2706