2733
2734
خانوما برای شام ۱۴ تا مهمون دارم
میشه چندتا پیشنهاد بدین که با وجود بچه کوچیک خیلی زحمت نداشته باشه؟
ضمن اینکه آشپزخونه م کوچیکه و کار توش سخته ترجیح میدم غذاها جوری باشه که تا حد قابل قبولی از کاراشو بتونم از قبل انجام بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
قرمه سبزی یا فسنجون سالاد ماکارونی سالاد فصل ژله درست کن با یه مدل خاص و شیک و راحت حتما که نباید چند مدل باشه اگه حال داری یه سوپ سبکم بزار کنارش
کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت
قورمه سبزی و مرصع پلو درس کن پیش غذا هم سوپ باشه خوبه،دسر هم ژله درس کن بچه ها دوس دارن با کیک شکلاتی
وقتی دعا می کنی، دعای تو از این جهان خارج می شود و به جایی می رود که هیچ زمانی نیست. دعایت به قبل از پیدایش عالم می رود. دعایت به آنجا که دارند تقدیرت را می نویسند می رود و تقدیر نویس ِ مهربان ِ عالم، تقدیرت را با توجه به دعایت می نویسد.
سوپ .لازانیا..زرشک پلو با مرغ .. ژله کشک بادمجون..فسنجون..ماهی...ژله
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
اها سالاد هم بذار
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...