2737
2734
ایییی جانممممم😍😍😍😍تپل تر نشده مینا؟؟؟خدایی خییییلی مظلووومه😂😂😂😂😍😍😍😍

یه دونه از همین مظلوما بیفته تو دامنت ان شاالله🤕

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تولد حلما گلی مبااارک باشه😍😍😘😘الهی همیشه زیر سایه بابا مامانش سلامت باشه

چقد حرف زدین😐😐من ازینجا درمیام یادم میره دوباره بیام تا میام چند صفحه رفته جلو😂

از وقتی اومدیم این خونه هروز هر ساعت دارم خوته میسابم ..فک کنم مریض شدم رفت😐دوس دارم هرلحظه همه جا برق بزنه....نمیدونم با این عادت بدم چیکار کنم همه چیو بخودم حروم کردم فقط در حال تمیزی ام...ایهانم یاد گرفته دستمال برمیدارع همراه من پاک میکنه...بچم انقد دستمال دسم دیده دسمالو میبینه میاره میده دستم😁😁

انشالله امروز خونه تکونی تموم شه شروع میکنم کتاب بنویسم ی داستان جالب اومده تو مغزم 😉

نازلی جون گفتی عکس از نقاشیام بزارم چشم میزارم همه کارام تو انباریه باید ب همسرم بگم بیاره بالا هی یادمون میره

میگذرد.....
بچه ها یادتونه گفتم پسرم غذا نمیخوره وزنش بالا نرفته رفتم دکتر تشخیص رفلاکس داد الان ک دارو میخوره ب ...

پسر من وزنش میره بالا ولی عذا خوب نمیخوره ولی منم ببرم دکتر ببینم چی میگه

میگذرد.....
2731
میگن تلویزیون خوب نیست منم ی مدت میزاشتم . میگن تمرکزشون از بین میره . وقتی روشنه هرچی صداش بزنم نگا ...

عزیزم حلما قبلا که چهاردست و پا نمیرفت بیشتر تلویزیون میدید،الان فقط روشن میکنم میزنم شبکه پویا که آهنگ میذارن سرگرم بشه،ولی بازم زیاد توجه نمیکنه میره اینور اونور

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
اینو میگی خانومی؟ ؟؟ نورپردازی رو داری 😆 اینه استعداد عکاسی 😌😌😌😌 بلا به دور چقدر پز دادم امروز ...

اره عزیزم همین😍😍😍😍😍😍

پوشکش چقدر پره دختر😁😁کلا عکس تو فضای باز و زیر آفتاب خیلی قشنگ میشه،حلمارو ببرم آتلیه فضای باز هم میبرمش😍😍😍

خدایی بی تعارف تاپیک خوبی داریم ‌گرمه من نمیتونستم بدون کمک شماها طاها رو بزرگ کنم خخخخخ😂😂😂

خیلیییییییی😍😍😍

من تنها بودم واقعا اینجا نبود از پس بچه داری برنمیومدم😥😥😥

2738
من فک میکنم ذات هربچه ای فرق میکنه مثلا سپهرم من از اول روپام خوابوندم فوقش ده دقیقه تکون بدم دیگه م ...

شیوا اینم درسته،ببین من امروز حلمارو یک ساعت روپا گذاشتم نخوابید،میدونستم خوابش نمیاد میخواستم چشماش خسته بشه بخوابه

وقتایی که میدونم خوابش میاد خداییش نهایت ۲دقیقه رو پامه،تا تکونش میدم بیهوش میشه

من برای راحتی خودم میخوام زودتر بخوابونمش که خودمم بخوابم😂😂😂

سلااااااام  چقدر حرف زدید خسته نباشید من درگیر انتخاب کاغذ دیواری واسه خونه بودم و اسباب جمع ک ...

فدات عزززیزززززم لطف داری😍😍😍😍😍😍

خدا قوت عزیزم،ایشالا زودتر جا به جا میشین راحت میشی

عزیزم حلما قبلا که چهاردست و پا نمیرفت بیشتر تلویزیون میدید،الان فقط روشن میکنم میزنم شبکه پویا که آ ...

چ خوب ک توجه نمیکنه پسر من قبلا توجه نمیکرد الان ی مدته خیلی حواسش هست منم دیگه کمتر روشنش میکنم ی طوری زل میزنه ک هیچی حواسشو از تلویزیون برنمیگردونه

میشه برای سلامتی پسرم  صلوات بفرستین 🌹🌹🌹
تولد حلما گلی مبااارک باشه😍😍😘😘الهی همیشه زیر سایه بابا مامانش سلامت باشه چقد حرف زدین😐😐من ...

فدات عزیزززززم😙😙😙😙مررررسی😍😍😍

ای جونم😂😂😂😂😂به تو میگن مادرشوهر نمونه😆😆😆از الان پسرتو کدبانو تربیت کردی آفرین😁😁😍😍

من فک میکنم ذات هربچه ای فرق میکنه مثلا سپهرم من از اول روپام خوابوندم فوقش ده دقیقه تکون بدم دیگه م ...

دقیقا اینم هست هر بچه ای روحیه ش فرق داره من کلی میگم گهواره بهتره چون دیگه پای آدم درد نمیگیره لاقل 😩

چ خوب ک توجه نمیکنه پسر من قبلا توجه نمیکرد الان ی مدته خیلی حواسش هست منم دیگه کمتر روشنش میکنم ی ط ...

کمتر روشن کن عزیزم

حلما هم اینجوری بود الان کم شد

یاسین از روز اول گهواره داشت یک ثانیه توش نموند توی بغلم مچالش میکردم یه جوری که راحت نباشه خوشش نی ...

کی گفته شیر مادر سیر نمیکنه 😮 همه کی هستن 😲 من اگه گفتم شیرخشک بدم بخوابم لابد برا نوزادیش بود که یه مدت کوتاه خوابش بدبود... ولی اینو تقریبا مطمئنم یه مخدری چیزی تو شیر مادر هست 😆 راجع بهش تحقیق میکنم 

2706