2733
2739
مشکلی نیس عزیزم زود فهمیدی انحراف چشم توی کودکی درمان میشه نگران نباش . برای پاهاشم خدارو شکر میشه ب ...

دقیقا همینجوری میشینه.که باعث شدمچ پاش انحراف پیدا کنه.

میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خدا , خدا کنه همین حالا رویای تو گفته بشه پیش خدا
ما نذری سالم بدنیا اومدن حلمارو امروز میدیم❤ شیر و کیک..به نیت شیرخواره امام حسین❤❤ ایشالا خدا دخت ...

خدا قبول کنه

منم به طور یه هو ناگهانی دارم ۳۵ پرس قیمه میزارم برا هیئت بچه ها

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلی نیس عزیزم زود فهمیدی انحراف چشم توی کودکی درمان میشه نگران نباش . برای پاهاشم خدارو شکر میشه ب ...

یاسینم همین بود

خوب نیست هر بار که نشست پاهاشو درست کن

یاسین الان بازم همین جوری میشینه ولی تا میگم پاهاتو درست کن خودش درست میشینه

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
یاسینم همین بود خوب نیست هر بار که نشست پاهاشو درست کن یاسین الان بازم همین جوری میشینه ولی تا میگ ...

راستش بیشتر اوقات کاری ندارم نشستنشو اصلاح نمیکنم  ولی مثل اینکه جدیه دیگه نمیزارم اصلا علاقه خاصی ب اونطور نشستن داره این بچه 

خدایا شکرت
2728
من درگیر دایانام. برای پاش بردمش ارتوپد گفت مشکلی نیست نیازی به عکس هم نیست.برای بد نشستنشه. فقط رو ...

انشالا خوب میشه عزیزم....نگران تبش هم نباش تو هروقت دیدی خیلی داغ شده شیاف بزار ....من هر4ساعت نمیزارم....هروقت تبش میره بالا میزارم که بعضی اوقات میشه8ساعت

وزن اولیه63...وزن فعلی 60500.هدفم تاعید60 و هدف نهایی56  
ما نذری سالم بدنیا اومدن حلمارو امروز میدیم❤ شیر و کیک..به نیت شیرخواره امام حسین❤❤ ایشالا خدا دخت ...

خدا قبول کنه عزیزم  

ممنون عزیزم.خدا حلما گلی روهم حفظ کنه.عوض من ببوسش 😙😙💖💖 اره همه میگن شبیه دختراست😁 خداوند حاف ...

قربونت عزیزم مررسی😙😙😙

خدا حفظش کنه خیلی نازه😍ماشالا بهش😍😍

انشاالله عزیزم🙏🙏

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤

مرسی بچه ها😍😍عزاداری همگی قبول حق❤

موهیتو امروز شورت آزمایشی و پوشک پوشیدم،راضیم،فقط در هرصورت نم میزنه به شورت باید هرروز بشورمش،نمیدونستم بهش میسازه یا نه وگرنه دوتا میخریدم،به شوهرم گفتم یکم اخماش رفت توهم😒فقط گفت پوشک سفارش میدم دوباره

در کل از شورت و پوشک بزرگا راضیم خداروشکر روزی دوتا هم کمتر از پوشک معمولی استفاده کنم خیلیه

2738

سلام دوستان . امیدوارم خوب و سلامت باشید . نذرهاتون قبول حق . مربا جان بلا دوره عزیزم . 

آرزو کن،گوش های خدا پر است از آرزو،و دست هایش پر از معجزه،شاید بزرگترین آرزوی تو،کوچکترین معجزه ی خدا باشد، خدایا معجزه ات را میخواهم ... 

مرسی فهیمه جون😙😙

بچه هاااااااا حلما یه قدم راه رفت😍😍😍😍😍😍😍😍😍کنارم ایستاده بود داشتم بهش آش میدادم میخواست بیاد نزدیکتر یه قدم اومد جلو پاش لرزید نشست ولی یه قدم اومد😍😍😍😍😍

مرسی فهیمه جون😙😙 بچه هاااااااا حلما یه قدم راه رفت😍😍😍😍😍😍😍😍😍کنارم ایستاده بود داشتم به ...

مبارک باشه اولین قدمش خیلی حس خوبیهههه  

مرسی بچه ها😍😍عزاداری همگی قبول حق❤ موهیتو امروز شورت آزمایشی و پوشک پوشیدم،راضیم،فقط در هرصورت ...

شوهر منم اول اخم میکرد....راستش الانم اخم میکنه ولی کمتر.....دقیقا منم نظرم همینه روزی یکی دوتا هم کمترر استفاده کنه غنیمته....من فعلا مصرفم همون یکی یا دوتا مای بی بی بقیش رو پوشک معمولی میزاارم ولی کهنه اصلا کی حال داره بشوره

شوهر منم اول اخم میکرد....راستش الانم اخم میکنه ولی کمتر.....دقیقا منم نظرم همینه روزی یکی دوتا هم ک ...

من کلا روزی دوبار پوشکشو عوض میکنم مگه پی پی کنه بشه سه یا چهار تا معمولا روزی دوتاس شما چرا انقد زود زود عوض میکنین مگه چقد جیش میکنن

خدایا شکرت
مبارک باشه اولین قدمش خیلی حس خوبیهههه    

فدات عزیزم😙😙خیلییییییی😍😍😍حالا من عجله نداشتم که راه بره از وقتی قدمشو دیدم میگم کی راه میره😍😍😍

اره منم یکم بگذره تعدادشو بیشتر میکنم فعلا تا دستم بیاد چجوریه طول میکشه،این پوشک بزرگا چون کلش پنبه س واسه همین زود جمع میشه نم پس میده،بیرون شورت نایلونه خوبه

شوهرم پوشک بخره بیشترشو میذارم واسه مهمونی و بیرون رفتن،الانم یه بسته ۴۴تایی مونده فعلا

2706