2737
2734
بچه ها طاها امروز خییییلی خییییلی کم شیر خورده😫😫😫یه نود تا خورده دوتا یکم سرلاک،یه سی تا،یه چهل ...

وااااااااای مربا از کم خوردن نگوووو که آریا هییییییچییی نمیخوره کمکی که هیچی 

شیر هم خیلییییی کم😣

بچم تو این چهار پنج روز لاغر شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااااااای مربا از کم خوردن نگوووو که آریا هییییییچییی نمیخوره کمکی که هیچی  شیر هم خیلییییی ...

خیلی بده

رفتم کیک بخورم ایندفه خیرسرم دیدم بچم گرسنست هیچی ام نمیخوره از گلوم پایین نرفت😫😫😫تو خوابم نمیخوره😩😩

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

فردا بهترین دوستم عقد میکنه ولی من نمیتونم برممم😫😫😫این بچه غرغرو‌که چیزی ام نمیخورهههه

هسکلمم که داغووون

ای خداااااا😫😫😫😫😫

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728

مرسی دوستان

من شام خونه مادرهمسرم بودم ...ایهان بغل همشون میرفت ولی تا منو میدید نق میزد ک بیاد بغلم اونام هی میگفتن اینجا نمیای ک مارو بشناسی...درحالیکه میرما .خب بچه تحت هرشرایط ب مادرش وابستس...ولی اونا چپو راست این جمله رو میگفتن بس ک مامانت نمیاررره😐 حالا من انداختم ب شوخی خندیدم فقط ولی ناراحتم شدم😁

میگذرد.....
خیلی بده رفتم کیک بخورم ایندفه خیرسرم دیدم بچم گرسنست هیچی ام نمیخوره از گلوم پایین نرفت😫😫😫تو خو ...

بعضی وقتها بچه ها بدقلق میشن.کم اشتها میشن.نگران نباش.هرزگاهی کیان هم اینطوری میشه..

بعضی وقتها بچه ها بدقلق میشن.کم اشتها میشن.نگران نباش.هرزگاهی کیان هم اینطوری میشه..

خدا کنه خوب بشه😭😭😭😭

2738
مرسی دوستان من شام خونه مادرهمسرم بودم ...ایهان بغل همشون میرفت ولی تا منو میدید نق میزد ک بیاد بغل ...

ما یک ماه و نیم هست خونه مادر شوهرم نرفتیم..فقط چند روز پیش بعد یک ماه یک هفته مادر شوهر پدر شوهرم و خواهر شوهرم اومدن..فقط نیم ساعت نشستن از بس بچه خواهر شوهرم گریه کرد..کیان هم پیششون غریبی میکنه..خانواده همسرم ادمهای خوبین..منم عروس خوبیم واسشون.دنبال حرف و حدیث و ناراحتی نیستم.. وگرنه تو دلم ناراحت شدم مادر شوهرم یک ماه و نیم کیان رو ندیده ولی بازم یه سر خودش نیومده خونه من..چند تا کوچه فاصله داریم..دلیل نرفتمون هم قهر همسرم با پدرش بود.دختر خواهر شوهرم یک ماه از کیان کوچیک تره

.نا  خواسته فرق بینشون گذاشته میشه...خب چیزی که مشخصه توجه ای که اون داره کیان نداره..عمه مجردش یک ماه و نیمه کیان رو ندیده یه حالشو نپرسیده ازم....در صورتی که ما خودمون هیچ فرقی بین بچه برادر یا خواهر نمیذاریم....ما خودمون برادر زادم نزدیک ۳ سالشه..هفته ای یکبار زنگ میزنم حالشو میپرسم..مادر و خواهرم هیج فرقی بین کیان و برادر زادم نذاشتن...مامانم یه دست لباس واسه کیان بخره یه دست لباس واسع بچه داداشم میخره..خواهرم یه اسباب بازی واسه کیان بخره حتما یه چیز بهتر واسه  بچه دادشم میخره..برادر زادم رابطش با ما خیلی خوبه....منظور منم همینه انقدر که بچه خواهر شوهرتوجه میگیره کیان نمیگیره..بغلشون هم میره گریه میکنه....البته ازین موضوع اصلا خوشحال نیستم..دلم میخواست بیشتر اجتماعی بود.غریبی نمیکرد...

مربا و دخترابان نوش جونتون.

خیلی هوسم کرد.ولی کیک پزیم افتضاحه

میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خدا , خدا کنه همین حالا رویای تو گفته بشه پیش خدا
ما یک ماه و نیم هست خونه مادر شوهرم نرفتیم..فقط چند روز پیش بعد یک ماه یک هفته مادر شوهر پدر شوهرم و ...

خوشاااا بحااالت با این سعااادت یک‌ماه و‌نیمه نرفتی

چرا من اینجوریم ؟؟

با اینکه فامیل شوهرم نسبتا خوبن ولی اصلا دوسشون ندارم اصن برام‌مهم نیستن

مربا و دخترابان نوش جونتون. خیلی هوسم کرد.ولی کیک پزیم افتضاحه

واای ببخشید اصلااا حواسم به شماها نبود بچه شیر میدین

کاش میشد برات بفرستم عزیزم

دیگه نویزارم ببخشید😫😫😫

ایشون باقیمانده ی کیک خیس خودم پز هستش😀 حتما لاغر میشم حتما😐

نوش جووونت عزیزمممم😘😘😘😘

ما یک ماه و نیم هست خونه مادر شوهرم نرفتیم..فقط چند روز پیش بعد یک ماه یک هفته مادر شوهر پدر شوهرم و ...

لیدی بخداوندی خدا من خیلیییی خووبم براشون اصلاااا قصدم تعریف نیس خودت حساب کن من تا پی پی بچه های خواهرشوهرمو شستم...خونواده همسر منم ادمای خوبو خداشناسی ان ولی میگم گاها خواسته یا ناخواسته خیلی دلمو میشکنن...خب ما دور ازجون شماها بیشعوریم نمیایم شما ک چنتا چنتا ماشین زیر پاتونه پنج دیقم راه نیس بیاین...دقیقا حرف تو بچه های خواهر شوهرمو بیشتر دوس دارن.برا من اصلاااا مهم نیس ایهان بزرگم شه ب هیچچچچ عندان بد کسیو بهش نخواهم گف تصمیمو خودش میگیره ینا ب محبتایی ک دریافت میکنه دوسشون داشته باشه یا نه...من همونقدر ک میرم خونه مامانم خونه مامان همسرمن میرم ولی ایهان بشدت طرف منو دوس داره اصلا غریبی نمیکنه منو اونجا اصلا محل نمیده بابامو میبینه رو زمینو زمان بند نیس مامانمو میبینه بال میزنه...منم ی برادرزاده دارم خیلی ام دوسش داریم خیلییی خیلیییی.... 

بهرحال هیچکس خوب نیس کامل‌.منم برا خودم کوه نمیسازم وسعی میکنم خیلی زود فراموش کنم اصلا ادم کینه ای نیسم..☺

میگذرد.....
2706