2737
2734
سلام خانوما. اخرای ماه پنج هستم. شکمم پهن شده و پهلو خیییییلی اوردم. چیکار کنم فقط شکمم بزرگ بشه؟؟؟کمرمم پهن شده. چطوری بعضیها فقط شکمشون تو بارداری بزرگ میشه؟؟ خیلی من ناراحتم. اگه چیزی میدونید بگین لطفا.
میشه واسه سلامتی جنینم صلوات بفرستین.خدا خیرتون بده.🌹اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍوآلِ مُحَمَّدٍوعَجِّل فَرَجَهُم🌹
مکمل هم فقط اهن میخورم و هفته ای دو تا کلسیم. همین. خوراکمم خیلی معمولیه. حدود دو هفته هم هر رور پیاده روی دارم. نمیدونم چرا هی پهن میشم. اه
میشه واسه سلامتی جنینم صلوات بفرستین.خدا خیرتون بده.🌹اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍوآلِ مُحَمَّدٍوعَجِّل فَرَجَهُم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
عزیزم این چیزا بستگی ب خوده آدم باردار. تو بعضیا فقط شکم جلومیاد توبعضیا پهلو..... .نمیتونی کاریشم کنی .ایشالا بعداز بارداریت رعایت کنی درس میشه با ورزش و رژیم
خدایادلم سخت معجزه میخوااااد  
پوریا جون تیمچه جون. شماها چه مکمل هایی میخورین؟؟؟چه غذاهایی میخورین؟؟من همش درگیر وزنمم .چیزی هم بلد نیستم
2706