2733
2734
عنوان

↩ اخبـــــار نی نی سایـــت ↪

| مشاهده متن کامل بحث + 58010 بازدید | 913 پست

🔴زبان فارسی را پاس بدارید   

و ما را یاری کنید !وقتی یکی از کاربرای عزیزمون به یه نکته مهم و ضخیمی اشاره کرد و همه را فراخواند که فش یا ...؟  خودتون هم بشتابید و غلط املایی را در یابید▶

🔴خب خب خب

وقتی هوس میکنی نی نی یار!!!! بشی و نمیدونی چطوری و بچه های عزیز نی نی سایت میان و باشتاب به امداد رسانی و راهنمایی دادن!!!  

ووووووواقعا اشک توی چشمام جمع میشه و قلبم درد میگیره وقتی انقدر رسیدگی و اطلاعات به هم میتزریقیم  

↩↩↩اگه شما آره شماااا هم میخواید نی نی یار بشین یه سری مدارک شناسایی وردارید بریداینجا😶  بقیشو بچه ها گفتن...↪↪↪

⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

در ضمن اگه یه روز نی نی یار شدین باید مواظب پاهای مزاحما باشین تا میاد وسط تاپیک قلمش کنید ممنون    

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

🔴خبربعدی رو ترجیحا با یه بیت شعر شروع میکنم 

🔽دستت را هیزم و طناب بریده و زخمی کرده🔽

🔼قدت را نشا و خرمن کوبی خم نموده 🔼

🔽حتی یک لحظه در دنیا نیاسودی  🔽

🔼لالالالا به قربان تن خسته ات 🔼

🔼فدای بوی پیراهنت مادر 🔼

سختی مادر بودن چیه؟؟ از نظر شما؟حتی انتظارشم قشنگه به امید روزی کع همه ی منتظرا تاپیک مادر شدن بزنن باید دستای همه مادرا رو بوسید💜💛

🔴یه خبر خوشحال کننده خیلی خوشحال کننده در آن واحد ناراحت کننده داریم!😔😊

از یه مادر مهربون که تازه زایمان کردن و به محض دنیا اومدن نی نی نازمون یه مشکل کوچیک پیدا کرده و هنوز آرشیدا جون بعد از یک هفته هنوز نتونسته بچشونو به آغوش بکشن و همینجا ازتون التماس دعا داریم!!❤

درسته که هیچ کلمه یا جمله ای نمیشه در وصف حال ناخوشایند آرشیدا جون پیدا کرد ولی با دعای ما و شما و توکل به خدا هر چه سریع تر نوزاد قل قلیمون با مامانش میرن خونشون  زایمان و مشکلات آرشیدا جون❤❣💞

بزاریدددد با خبر خوووش تمومش کنیم !!!اورانوس نی نی قشنگشو بدنیا آورده دست دست دست👏👏👏💃💃💃💃حالا برعکس

//  

■

\ / 

چی؟؟؟

نه من حالم خوبه چطور؟؟؟😒😒😒

از اتاق فرمان اشاره میکنن تمومش کنم 😐😆باشه❤✌

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب امیدوارم لذت برده باشید من تلاش کردم بدون آدامس تمرکز کنم که فاجعه ی دیگه ای رخ نده در حین تایپ اخبار😖❤🤗

از توجهتون ممنونم عزیزان من

به پایان این بخش خبری رسیدیم 

با تشکراز دریامون که موضوعاتو جمع آوری کرد😍❤

با تشکر ویژه از سایلنت ورایترمون 🤗😻❤

با تشکر فراواناز بانو چرچیل ستمکار😆😘❤

با تشکراز تمام بچه های خبر های چهارشنبه !🤗❤

💞با آرزوی لحظات خوش آخر هفته برای شما 💃💃💃💃

/(ツ)\

اا

\/

اینم مهر سلطنتی ♚🔚🔱

⚠⚠🚫🛇لطفا اینجا پست نذارید 🚫🛇⚠⚠

☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟☟

اینجا نظرات و پیشنهادات مثبتتونو بذارید😓❤

عزت زیاد😶❣

2728

اینجا کجاست  

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 
2738

سلام به همگی شما عزیزان

ای کاش دکمه ی گذر زمان تو دستام میبود تا با فشارش، این لحظه های سختو اندوهبارو به چشم هم زدنی رد میکردم، یا اینکه نهback میزدم به قبل ازوقوع حادثه و یجوری همه رو از حادثه باخبر میکردم که لااقل تو خونه نمونن، که اینجور اون سقف امن که یه روز آرامش بخش ترین جای دنیا واسشون بود اوار  نشه سرشون😢
بازهم روزگار تلخیِ خودشو به ما نشون داد اونم به مظلومترین مردم این مرزو بوم ، من بعداز زلزله ی اخیر در مشهدچند ماه وحشت وکابوس همچین اتفاقیو داشتم ، شاید خیلیا تون درک نکنین اوارگی و نبودن سقف امن  روسر بچه هاتون یعنی چی!حقم دارین منم نمیدونستم تا وقتی که دوشب توهوای سرد توو خیابونا اواره بودم
واسه ی عزیزانی که تو این حادثه ی تلخ ازدست رفتن طلب آمرزش میکنم و صبر برای بازماندها
چیزی حدود ۷۰هزار نفر ازهم وطنانمون تو این هوای سرد اواره شدن ونیازمند کمک ، هممون ناراحتیم وغمگین اما میتونیم کاری کنیم که لااقل کمی از تلخیِ حادثه کم بشه با کمکای نقدی و غیر نقدی
کاربر خوب سایت فرزانه (مامان-مانوش) به همین منظور تاپیکیو تحت عنوان  حرکت بزرگ نی نی سایتیا برای کمک به زلزله زده ها  استارت زدن  
ممنون ازحرکت عالی این کاربر😍😍😘

آی ادمها که درساحل شادو خندانید!!
شعرو حرفای قشنگ کاریو از پیش نمیبره به عمل کار برآید هرکسی درحد توانش میتونه واسه بهتر شدن اوضاع کمک کنه .
مرسی ازتوجه تون

بفرمایید یه   فنجون خبررر داااغ😊😊

سلام،روز و شب تون،بخیر و غرق لبخند

این هفته،هفته ی خاصیه،برای خبر، چون انگار خبرنگارامون،از جمله خودم، آنچنان دل و‌دماغ فعالیت نداشتیم،پس خبرهامون خیلی کمه.و بخاطر حادثه ی چند روز پیش هم،عرض تسلیت دارم به همه هموطنانم،آرزوی،صبر و آرامش و‌سلامتی برای همه دارم،پس اخبار این هفته،خیلی حالت طنز نداره....

اول از همه،تبریک به رها۷۶ که به تازگی متوجه شدن،نی نی دارن،و چندتا دعا و ذکر که خودشون انجام دادن،تو تاپیکشون گذاشتن.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1474505/امروز-فهميدم-باردارم-بياين-بگم-دعا-چي-بخونين

تبریک میگم بانو.

یه عزیزی،بودن،با یه اسم خیلی خاص، شیگولی پیگولی،گوگولی؟موگولی؟ نمیدونم قاطی شد،....مدتی نبودن و به تازگی برگشتن،با یه نی‌نی سه ماهه... تبریک بانو

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1485500/سلام-عشقا-شیگولی-اومد-با-نی-نی

میدونیم که نی نی سایت،کلا خاص و تکه.همه چیش،اینجا همه عروسا دسته ی گلیم،همه ما خانوما،کدبانو ،مهربون،زحمت کش از اوناییم که یخ حوض میشکنیم وسط زمستون و رختاو میشوریم...همه مطیع،آروم اصلا یه وضعی.... نمیتونم توصیف کنم اشک تو چشمام جمع شد😭😭😭 بس که خوبیم،همه چیز اینجا متفاوته، لاکچریامونم متفاوته،اینم نمونه ش

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1477713/عکسای-لاکچری-امروز-ما

همین استارتر گل،مونا خانوم،با اینهمه لاکچریای خاص،امروز تاپیک‌زدن،و خبر سلامتی شون رو دادن،و عکس خونه شون رو گذاشتن...😔😔

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1485527/مونام-اینم-خونه-ام-بعد-زلزله

خدا رحمشون کرده،.. خداروشکر سلامتی بانو🌸

اون هفته رو یادتونه،چه لحظات سختی داشتیم تو سایت...چقدر صبوری کردیم،چقدر خو دمون رو کنترل کردیم....دم به دقیقه تاپیک تقاضای رای بود که میدیدیم....باعنوانهای...رفتم خونه پسر همسایه...بدبخت شدم😶مادرشوهرمو کشتم😶مادرشوهرم منو کشت😶 خیانت ساندویچ  به پاییز😶 خلاصه هرچی میشد،بهش چنگ انداختن و ما صبوری‌کردیم،و گذشت،و بالاخره برنده ها مشخص‌شدن،شکر خدا....مسئولین سایت📣📣جهت حفظ اعصاب و آرامش کاربران،میشه دیگه مسابقه نذارین😭😭به جان عزیزتون،من چند جلسه مشاوره باید برم،که اعصابم آروم بشه😭 لیست برنده ها رو داشتم تو همین‌جیب بغلی م بودا،حالا رفتم دیدم نیست ببشید😶

و بدین سان،اگه دلتون گرفته اینجا رو ببینید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1481020/از-بیست-به-مادر-شوهرتون-چند-میدین-عدد-منفی-هم-داریم

نمره دادیم به مادرشوهراااااامون اعلا

خیلی نمره ها بالا بود والا

تعجب کردیم،فقط مسأله ی مبهمش،یه نمره ۱۹/۷۵ داشتیم که علت کم شدن،۰/۲۵ رو نفهمیدم

یه نمره۰/۲۵ داشتیم،اونم نفهمیدم، چطوری این نمره رو دادن واقعا😮

خوش باشید همگی

چرچیل م پیداش نیست مدتیه

دختره معلوم نیست کجاست،میخواستم خبر رو بهش بدم،قسمت خودم شد.

با تشکر،بای

سلام به همگی شما عزیزان ای کاش دکمه ی گذر زمان تو دستام میبود تا با فشارش، این لحظه های سختو اندوهب ...

کجایی تو؟؟دلم برات تنگ شدع

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706